پاسخگویی برخط رییسی به تماس های تلفنی مردمی + عکس

رییس جمهور امروز در محل مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حاضر شد و پای درد دل‌ها و دغدغه‌های برخی شهروندان نشست.

پاسخگویی برخط رییسی به تماس های تلفنی مردمی + عکس

به گزارش اقتصادآنلاین، سید ابراهیم رییسی روز یکشنبه در جریان پاسخگویی برخط هیات دولت به تماس‌های تلفنی شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حاضر شد.

رییس‌جمهور به همراه محسن منصوری معاون اجرایی در گفت‌وگو با مسولان ارتباطات مردمی از روند پاسخگویی اعضای کابینه‌اش به تماسهای مردمی مطلع شد و در ادامه به تماس‌های تلفنی تعدادی از شهروندان پاسخ داد.

رییس‌جمهور همچنین در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام و المسلمین «احمد صالحی» رییس مرکز در جریان مهم‌ترین مسائل و درخواست‌های مردمی رسیده به مرکز ارتباطات مردمی قرار گرفت.

در راستای رویکرد مردمی دولت رییسی مبنی بر ارتباط بی‌واسطه مسئولان با مردم و ابلاغ معاون اول رییس‌جمهور، وزرا، معاونان و اعضای کابینه موظف شدند در روزهای مشخصی از هفته پاسخگوی تماس‌های تلفنی شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری باشند.

تاکنون وزرای کار، ارتباطات، دادگستری، بهداشت، کشاورزی، آموزش و پرورش، اقتصاد، علوم و ارشاد و همچنین معاونان پارلمانی، امور زنان و خانواده، علمی و حقوقی رییس‌جمهور و رؤسای سازمان حفاظت از محیط زیست، امور اداری و استخدامی، بنیاد شهید و سازمان انرژی اتمی، پاسخگوی سؤالات و مشکلات مردم شدند.

پاسخگویی برخط رییسی3

پاسخگویی برخط رییسی2

پاسخگویی برخط رییسی1

ارسال نظر
ارسال نظر