موسوی تبریزی: فرمان عفو رهبری، «امیدوارکننده» بود / دانشگاه ها و صدا و سیما هم همانند ایشان عمل کنند

دبیر مجمع محققین قم با بیان اینکه فرمان عفو رهبر معظم انقلاب موجب امیدواری بیشتر به آینده می‌شود، گفت: دانشگاه‌ها نیز دانشجویانی که دچار اشتباه شده بودند را مورد عفو قرار دهد یا صداوسیما مجریان، هنرمندان و بازیگرانی که اشتباهاتی داشتند را به عرصه فعالیت برگرداند تا وضعیت خیلی بهتر شود.

موسوی تبریزی: فرمان عفو رهبری، «امیدوارکننده» بود / دانشگاه ها و صدا و سیما هم همانند ایشان عمل کنند

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید حسین موسوی تبریزی دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه با اشاره فرمان عفو مقام معظم رهبری درباره محکومان قضائی، گفت: من به‌نوبه خودم از این فرمان عفو رهبر انقلاب خوشحال هستم و از ایشان تشکر می‌کنم.

وی گفت: من بارها گفته‌ام خیلی از این جوان‌ها دچار اشتباه شدند و برخی دیگر شاید راه اعتراض و نقد کردن را بلد نبودند؛ خب، لازم است که حکومت با این بچه‌ها پدرانه برخورد کنند؛ اینها هم اشکال و اعتراض دارند و معاند یا ضدانقلاب نیستند.

موسوی تبریزی گفت: انتظار داریم همان‌طور که رهبری فرمان عفو صادر کردند، دیگر نهادها نیز همانند رهبری عمل کنند، مثلاً دانشگاه‌ها نیز دانشجویانی که دچار اشتباه شده بودند را مورد عفو قرار دهد یا صداوسیما مجریان، هنرمندان و بازیگرانی که اشتباهاتی داشتند را به عرصه فعالیت برگرداند تا وضعیت خیلی بهتر شود.

دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه در پایان گفت: فرمان عفو اقدام خیلی خوبی بود که قطعاً در انسجام اجتماعی مؤثر است.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر