نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

مصوبات شورای امنیت ملی درباره زاهدان به تایید رهبر معظم انقلاب رسید

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: مواردی در شورای عالی امنیت ملی در خصوص اتفاقات زاهدان تصویب شد و به محضر رهبر معظم انقلاب رسید که ایشان نیز تایید کردند.

مصوبات شورای امنیت ملی درباره زاهدان به تایید رهبر معظم انقلاب رسید

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، آیت الله مصطفی محامی در همایش تحکیم وحدت و همدلی در سیستان و بلوچستان که با حضور هیاتی بلندپایه به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی، علمای شیعه و سنی، بزرگان طوایف و ریش سفیدان استان برگزار شد، تصریح کرد: از دشمن که دشمنی دور از انتظار نیست اما گله از دوستان؛ گاهی برخورد با خاطی از هر طرفی که باشد و احقاق حق مردم از هر طرف که باشد، مهم است.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب همه روزه پیگیر مسایل سیستان و بلوچستان هستند و این نشان از نوع نگاه ویژه ایشان به استان دارد، اظهارداشت: مردم سیستان و بلوچستان به نظام دلدادگی خاصی دارند.

آیت الله محامی گفت: با همه داغی که خانواده شهدای امنیت زاهدان دیده بودند اما همچنان مقید به نظام و انقلاب هستند.

وی اضافه کرد: مردم سیستان و بلوچستان وفادارترین به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و این مسأله را بارها به اثبات رسانده اند که پای آرمان های انقلاب ایستاده اند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: دشمنان تلاش زیادی کردند تا امنیت سیستان و بلوچستان را برهم بزنند اما با هوشیاری مردم توطئه‌های آنان نقش بر آب خواهد شد.

منبع: ايسنا