حضور هیات اعزامی از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب در سیستان و بلوچستان

هیئت اعزامی از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب شب گذشته از طریق فرودگاه زاهدان وارد سیستان و بلوچستان شدند.

حضور هیات اعزامی از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب در سیستان و بلوچستان

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام‌ حاج‌علی‌اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، حجت‌الاسلام‌ مهدوی مهر و حجت‌الاسلام لطفیان به‌عنوان هیئت اعزامی از سوی دفتر مقام معظم رهبری با استقبال نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان وارد استان شدند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در ابتدای حضور در استان اظهار داشت: خدا را شاکریم که از سوی دوست برای دیار دوست و دوستان حامل سلام و پیام هستیم و آمده‌ایم تا سلام مقام معظم رهبری را به مردم استان سیستان و بلوچستان برسانیم و اندوه و ناراحتی ایشان را از حوادثی که اتفاق افتاده است و تدابیر عالی‌ای که برای حل مشکلات داشته‌اند و تدابیر تکمیلی را با شخصیت‌های استان و گروه‌های مختلف در میان بگذاریم و از عزیزانی که در این حوادث، شهید، جانباخته، جانباز و مجروح شده‌اند دیدار خواهیم داشت و از آن‌ها دلجویی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: البته در این ایام نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مسیرهایی را دنبال کرده‌اند اما این تدبیر ویژه مقام معظم رهبری می‌باشد و امیدواریم منشأ خیر و برکت باشد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مهدوی مهر دبیر هیئت امنای جامعة المصطفی(ص) و حجت‌الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس دینی اهل‌سنت از دیگر اعضای این هیئت هستند.

منبع: تسنیم