رییس کمیته دفاعی مجلس: با تحریک‌ کنندگان به آشوب و اغتشاش برخورد می شود

رئیس کمیته دفاعی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی علاوه بر برخورد با تحریک‌ کنندگان به آشوب و اغتشاش، مقابله با عوامل بیگانه را در دستور کار خود قرار داده و هر گروه و عنصری که علیه امنیت ملی کشورمان اقدامی انجام دهد، قطعا مورد تعقیب قرار خواهد داد.

رییس کمیته دفاعی مجلس: با تحریک‌ کنندگان به آشوب و اغتشاش برخورد می شود

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سیدعلی آقازاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور که به بهانه فوت مهسا امینی شکل گرفت، گفت: با توجه به سابقه فتنه‌های قبلی، این پیش بینی وجود داشت که نظام سلطه و در راس‌ آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی از فرصت ناآرامی در کشور نهایت بهره‌برداری را ببرند و با تمام ظرفیت‌های خود بر آتش این ناآرامی‌ها بدمند. 

وی افزود: جمهوری اسلامی در دولت سیزدهم از بالندگی خوبی برخوردار بوده و از یک طرف مبارزه با فساد نگاه و بهبود معیشت مردم را در دستور کار خود داشته و از سوی دیگر  با فعال کردن ظرفیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای جمهوری اسلامی بویژه در حوزه اقتصادی موجب عصبانیت دشمنان قسم خورده ایران شده است. به همین دلیل برخی عوامل نفوذی در داخل کشور، منافقین و سایر ضدانقلاب که از جمهوری اسلامی و مردم در طول این 40 سال ضربه خورده‌اند درصدد برآمدند تا با بروز اغتشاش و ناآرامی در سطح کشور، به نوعی از مردم انتقام بگیرند. 

رئیس کمیته دفاعی مجلس با اشاره به تاثیر اغتشاشات اخیر  بر تحریم‌های جدید آمریکا و فعالیت مجدد تروریست‌ها در مناطق مرزی کشور گفت: برخی کشورهای همسایه که  متاسفانه در تبعیت از آمریکا هستند، ضدانقلاب داخلی را در پشت مرزها پناه داده‌اند و  هیچگونه برخوردی با اقدامات تروریست‌ها از جمله قاچاق سلاح و ایجاد ناامنی در مرزهای کشورمان صورت نمی‌دهند که اغتشاشات اخیر در کشور نبز به هر حال عاملی موثر در فعال شدن مجدد این گروه‌های تروریستی بوده است. 

آقازاده خاطرنشان کرد: معمولا در این جور مواقع آمریکا با تشدید تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی در تلاش است تا فشارها علیه ایران را زنده نگه‌ دارد و با این اقدام حمایت خود را از اقدامات ضدانقلاب و تروریستها نشان دهد که تحریم‌ها اخیر نیز در راستای همین سیاست ارزیابی می‌شود. 

این عضو کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر برخورد  قاطع با تحریک‌کنندگان و دامن زنندگان به آشوب‌ها و اغتشاشات اخیر،  تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس یکی از ارکان پیگیری  تحقق امنیت پایدار در کشور است و با تمام ظرفیت خود از دستگاه‌های حافظ امنیت کشور  پشتیبانی می‌کند. در همین راستا کمیسیون  امنیت ملی علاوه بر  برخورد با تحریک‌ کنندگان به آشوب و اغتشاش، مقابله با عوامل بیگانه  را در دستور کار خود قرار داده  و هر گروه و عنصری که علیه امنیت ملی و منافع عمومی  کشورمان تحت هر عنوانی اقدامی انجام دهد، قطعا مورد تعقیب قرار خواهد داد. 

منبع: تسنیم
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    آینه چون قد بنمود راست خود شکن آینه شکستن خطاست.