روزنامه جوان گزارش داد؛

نفوذ یک پیرزن خبره و آموزش دیده در دولت احمدی نژاد با چراغ سبز رییس جمهور و مشایی

یک پیرزن خبره و آموزش‌دیده به نام پریوش سطوت (همسر دکترحسین فاطمی)، به‌راحتی و با چراغ سبز احمدی نژاد و مشایی، وارد حوزه برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای دولت شد.

نفوذ یک پیرزن خبره و آموزش دیده در دولت احمدی نژاد با چراغ سبز رییس جمهور و مشایی

به گزارش اقتصادآنلاین، روزنامه جوان نوشت: از نکاتی که درباره شخصیت فرمانده سابق اطلاعات سپاه باید به آن توجه شود، مقابله با یکی از خطرات جدی در دولت به‌ظاهر عدالت‌خواه احمدی‌نژاد بود، بسیاری از متدینین و حامیان انقلاب که هنوز دل درگرو احمدی‌نژاد دارند، به‌صورت کامل اطلاع ندارند که نفوذ به معنای واقعی کلام، چگونه در دولت احمدی‌نژاد اتفاق افتاد؟ و چگونه یک پیرزن خبره و آموزش‌دیده به نام پریوش سطوت (همسر دکترحسین فاطمی)، به‌راحتی و با چراغ سبز رئیس‌جمهور و مشایی، وارد حوزه برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای دولت شد؟

یکی از مشکلات در همان دوره، اقدامات پیچیده و خاص امنیتی برای رصد نفوذ شبکه انگلیسی – آمریکایی به داخل دولت بود که با توجه به نگاه افکار عمومی به آن دولت، امکان انتشار و رسانه‌ای کردن بسیاری از اقدامات خلاف امنیت ملی نبوده است و تنها قسمتی از این کوه یخی، در ماجرای خانه‌نشینی احمدی‌نژاد ظهور کرد که در همان مقطع، سازمان اطلاعات سپاه وارد حوزه عملیات و اقدام علیه جریان نفوذ و انحراف شد، درواقع با بصیرت و هوشیاری به موقع فرماندهی وقت اطلاعات، یکی از خطرناک‌ترین جریانان سیاسی - امنیتی تاریخ معاصر، مورد ضربه قرار گرفت.

منبع: روزنامه جوان
ارسال نظر

 • شازده
  ۱ ۰

  نقش پیرمردان بی سواد و نفوذی های روسیه در حکومت اسلامی قابل انکار نیست

 • محسن
  ۰ ۰

  احمق ها . پیرزن جاسوس. یعنی چه.

 • ali
  ۱ ۰

  همسر دکتر حسین فاطمی!!!! خدا بیامرزه دکتر حسین فاطمی را که اگر بودش چه ادمهایی را الان روسیاه میکرد .انقدر از فاطمی میترسند که روح اونا در بدن زنش می بینند.روزنامه جوان .!!!! اونقدر که این پیرزن و شوهرش برای پیشبرد انقلاب اثر گذار بودند روزنامه جوان تو با این همه گرفتن یارانه کاغذ از همه دولتها به اندازه یک روز ان زن ومرد برای انقلاب محافظ نبودید.عجیبه جوان به پیره زنی انگ جاسوسی میزنه که هم شوهرش هم خودش سهم بزرگی برای به ثمر رساندن این انقلاب دارند..جوان می خواهی احمدینژاد را از چشم باندازی که عمرا نمی تونی خودتا دیگه خراب نکن.

آخرین خبر ها