تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۲
اصولگرایان به مجلس اصولگرا هم انتقاد می کنند؛

اعلام برائت از مجلس انقلابی!

اصولگرایان حتی به مجلس اصولگرا هم انتقاد می‌کنند و سعی در مبرا کردن خود از تصمیمات بهارستان نشینان دارند. دیروز یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: «مجلس کنونی، مجلس خسته‌ای است. بسیار بعید است که حتی همین‌هایی که ادعای استیضاح‌کردن وزرا را مطرح می‌کنند، حوصله این کار را داشته باشند.»

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از آرمان ملی، اصولگرایان حتی به مجلس اصولگرا هم انتقاد می‌کنند و سعی در مبرا کردن خود از تصمیمات بهارستان نشینان دارند. دیروز یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: «مجلس کنونی، مجلس خسته‌ای است. بسیار بعید است که حتی همین‌هایی که ادعای استیضاح‌کردن وزرا را مطرح می‌کنند، حوصله این کار را داشته باشند.»

محمدصادق کوشکی بیان کرد: «واقعا چرا این نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی رأی اعتماد دادند؟ چرا باید به فردی که تخصصی در این عرصه ندارد، رأی اعتماد داده می‌شد؟ کوشکی گفت: «آقای رییسی بهتر است اول از همه اطرافیانش را پالایش کند. امیرکبیر یک زمانی می‌گفت با توصیه عمه و خاله که نمی‌شود کشور اداره کرد.

 

منبع: آرمان ملی
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    مجلس انقلابی کارهای بزرگ و ارزشمندی کرده که نباید آنرا نادیده گرفت! تورم که یک معضل کلی هست و ربط خاصی به مجلس نداره. قدر نشناس نباشیم!

  • داود دهقانی
    ۰ ۰

    جو نده کی از کی اعلام برائت کرده ؟ اگر این خبرا درست است . پس چرا درست نمیگویید چه کسی این حرف را زده . این یک هجمه سازمان یافته و پلیتیکال است.

دیگر رسانه‌ها