تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی؛

الیاس حضرتی دبیرکل اعتماد ملی می ماند

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: موضوع استعفای حضرتی در جلسه شورای مرکزی حزب مطرح شد و تقریباً همه اعضا مخالف این استعفا بودند و طی استمزاجی که صورت گرفت، استعفای آقای حضرتی در شورای مرکزی هم رأی نخواهد آورد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، اسماعیل گرامی‌مقدم قائم‌مقام حزب اعتماد ملی، درباره سرانجام استعفای الیاس حضرتی دبیرکل این حزب، گفت: در جلسه هفته گذشته کمیته تعامل حزب بحث استعفای آقای حضرتی مطرح شد و پس از استماع دلایل استعفا، اعضا بالاتفاق با آن مخالفت کردند.

وی افزود: هم‌چنین این بحث در شورای مرکزی هم مطرح شد و تقریباً همه اعضا مخالف این استعفای حضرتی بودند و طی استمزاجی که صورت گرفت، استعفای آقای حضرتی در شورای مرکزی هم رأی نخواهد آورد.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی گفت: در هفته جاری در هیئت اجرایی جلسه خواهیم داشت تا برای روز برگزاری جلسه شورای مرکزی و هم‌چنین برای بحث استعفای دبیرکل و رأی‌گیری مطرح شود و آقای حضرتی ابقا خواهد شد. یکی دیگر از مباحث جلسه آتی شورای مرکزی اصلاح اساس‌نامه حزب است که باید در هیئت اجرایی به تصویب برسد و ما روز دوشنبه تصویب می‌کنیم که چه‌روزی جلسه باشد و چه دستورکاری داشته باشد.

گرامی‌مقدم در ادامه درباره برگزاری کنگره بعدی حزب بیان کرد: اگر اصلاح اساسنامه رأی بیاورد مجدداً درباره کنگره تصمیم خواهیم گرفت و فعلاً زمان مشخصی ندارد و باید منتظر رأی‌گیری در این زمینه ماند.

وی در پایان گفت: یکی از مباحثی که در کمیته تعامل مطرح شد دلیل استعفای آقای حضرتی فعالیت رسانه‌ای به‌صورت حرفه‌ای و مشغله کاری مطرح شده بود، اعضا نیز متعهد هستند که همکاری لازم را داشته باشند و بخشی از مسئولیت دبیرکل را بپذیرند تا او هم به مسئولیت رسانه‌ای خود و هم به دبیرکلی حزب ادامه بدهد.

منبع: تسنیم
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها