تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
رییس جمهوری:

می توان کارهایی کرد که امسال در کشور فقر مطلق نداشته باشیم

آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور در جلسه کارگروه رفع فقر مطلق بر استمرار اقدامات حمایتی دولت برای رفع فقر مطلق تاکید کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، جلسه کارگروه رفع فقر مطلق بعد از ظهر امروز - دوشنبه - به ریاست آیت الله سید ابراهیم رییسی و با حضور رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)، معاون اول رییس جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

در این جلسه رییس جمهور با اشاره به اقداماتی که از سوی دولت در ماه‌های پایانی سال ۱۴۰۰ به ویژه ایام نوروز در مورد تامین حداقل نیازهای جامعه هدف انجام شده است، گفت: وجود فقر مطلق بر اساس معنای عرفی آن موجب رنجش خاطر و ایجاد مسوولیت سنگین برای دولتمردان است.

رییسی افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود کشور می‌توان با بسیج امکانات و برنامه‌ریزی منسجم و هماهنگ اقداماتی انجام داد که در سال جاری در کشور فقر مطلق وجود نداشته باشد.

در این جلسه تصمیماتی در جهت استمرار اقدامات دولت در زمینه تامین نیازمندی‌های ضروری جامعه هدف اتخاذ و مقرر شد کمیته امداد امام خمینی(ره) نسبت به شناسایی و اقدامات حمایتی در خصوص این قبیل افراد انجام دهد.

منبع: ایرنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها