تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
رییسی در اجلاسیه خبرگان:

بدون گرفتن حق ملت در مذاکرات کوتاه نمی آییم

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان گفت: خنثی سازی تحریم‌ها و عملکرد دولت برای رفع تحریم از موضوعاتی بود که آیت الله رییسی در اجلاسیه خبرگان به آنها پرداخت و درباره مذاکرات نیز تاکید داشت ما تا در مذاکرات حق مردم را نگیریم کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، آیت الله محسن حیدری آل کثیر عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سخنرانی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور کشورمان به عنوان سخنرانی اصلی نهمین دوره اجلاسیه خبرگان به بخش هایی از مهمترین سخنان رییس جمهور اشاره کرد.

آیت الله حیدری آل کثیر اظهار داشت: رییس‌جمهور در اجلاسیه امروز خبرگان گزارشی از اقدامات دولت در ۶ ماه گذشته ارائه داد و درباره برنامه‌ها و اقدامات دولت در زمینه کنترل کرونا، واردات واکسن و همچنین پیشرفت‌های اقتصادی کشور از جمله کنترل تورم و فروش نفت که به صورت غیر مستقیم صورت گرفته است توضیحاتی را به اعضای خبرگان ارائه داد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان همچنین گفت: خنثی سازی تحریم‌ها و عملکرد دولت برای رفع تحریم از دیگر موضوعاتی بود که آیت‌الله رییسی در اجلاسیه امروز به آنها پرداخت و درباره مذاکرات نیز تاکید داشت خط قرمزهایی که رهبر معظم انقلاب درباره برجام و مذاکرات اعلام کرده‌اند خط قرمز دولت است و از این رو ایشان تاکید داشت که ما تا در مذاکرات حق مردم را نگیریم کوتاه نخواهیم آمد.

آیت الله حیدری آل کثیر یادآور شد: تاکید رییس جمهور مبنی بر این بود که دولت از خط قرمزهای انقلاب و مصالح ملت در مذاکرات نخواهد گذشت.

منبع: ایرنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها