تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

رییسی فرا رسیدن سال نو چینی را تبریک گفت

رییس‌جمهوری اسلامی ایران در پیامی به همتای چینی خود ابراز امیدواری کرد که در پرتو اعتماد متقابل سیاسی ایجاد شده بین تهران - پکن، همکاری‌های دو کشور در تمامی زمینه‌ها به‌ویژه منافع مشترک کشورهای در حال‌ توسعه گسترش یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  سید ابراهیم رییسی رییس‌جمهور کشورمان در پیامی به «شی جین پینگ» رییس‌جمهوری خلق چین نوشت: فرارسیدن عید بهاره و سال نو چینی را به جناب‌عالی و مردم سرافراز جمهوری خلق چین صمیمانه تبریک می‌گویم.

در پیام رییس‌جمهور آمده است: خرسندم که در آغاز سال جدید، روابط دو ملت وارد دومین پنجاه سال روابط دیپلماتیک و با اعلام اجرایی شدن برنامه همکاری جامع ۲۵ ساله مصادف شده است. امیدوارم در پرتو اعتماد متقابل سیاسی ایجاد شده و تشریک مساعی با جناب‌عالی، شاهد توسعه و تعمیق همکاری‌های دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی در تمامی زمینه‌ها به‌خصوص منافع مشترک کشورهای در حال توسعه باشیم.

آیت‌الله رییسی با آرزوی سلامتی و موفقیت، سعادت و بهروزی برای رییس‌جمهور و ملت دوست جمهوری خلق چین نوشت: بی‌شک، با رهبری داهیانه جناب‌عالی، در سال جاری جهان شاهد برگزاری موفقیت‌آمیز المپیک زمستانی پکن خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها