کد خبر 534293

غلامحسین شافعی؛

شعارهای انتخاباتی کاندیداها بر پایه اعانه و صدقه استوار است

رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: شعارهای انتخاباتی کاندیداها ریاست جمهوری بر پایه اعانه و صدقه استوار است که این موضوع برای آینده کشور خوب نیست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، غلامحسین شافعی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت: علیرغم همه مسائلی که سال گذشته برای بخش خصوصی اتفاق افتاد و علیرغم اینکه بخش خصوصی با اعمال شاقه به کار خود ادامه داد به جرات می‌گویم که در اداره اقتصاد کشور بخش خصوصی نقش اساسی ایفا کرد. 

رییس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: علیرغم همه اتفاقات امیدواریم انتخابات پرشوری داشته باشیم و میزان مشارکت در انتخابات بالا باشد و خوشحال هستیم که می‌بینیم که اکثر شعارهای انتخاباتی جنبه اقتصادی دارد اما بسیار ناراحتیم از نوع شعارهایی که بیان می‌شود زیرا  این شعارها اقتصادی بر مبنای صدقه‌ای و اعانه‌ای استوار است که این موضوع برای آینده کشور خوب نیست و لذا دعا می‌کنیم که آنچه خیر مملکت است پیش آید. 

وی افزود: امیدواریم با تغییر نگاه‌هایی که به وجود آمده سال پیش رو سال خوبی باشد. 

شافعی همچنین بااشاره به تصمیمات وزیر اقتصاد در مورد اخذ مالیات بیان داشت: اینکه مالیات در حوزه‌های مالیاتی واحدهای استان‌ها دریافت شود اتفاق بسیار خوبی است و به عدالت مالیاتی بسیار کمک می‌کند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    صحبتها و نظرات جنابعالی هم فرقی نداره تنها تفاوت اینه که توهم اینو داری که متفاوته