کد خبر 534016

سید علی اکبر محتشمی پور درگذشت

سید علی‌اکبر محتشمی پور روحانی و سیاست‌مدار عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز درگذشت.

به گزارش اقتصادآنلاین، در متن اطلاعیه دفتر ایشان این گونه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعِی إِلی رَبِّکِ راضِیَهً مَرْضِیَّهً فَادْخُلِی فِی عِبادِی وَ ادْخُلِی جَنَّتِی»
‎روح بزرگِ مبارز شجاع، جانباز انقلاب اسلامی، یاور و شاگرد همیشگی امام راحل و خادم و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام *سیدعلی‌اکبر محتشمی‌پور* مقارن با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) به خدا پیوست.

او که عمر خویش را سراسر در راه اعتلای اسلام و انقلاب، آزادی قدس شریف و دفاع از مظلومین وقف کرده و از بنیانگذاران حزب‌الله لبنان بود، در این راه از اهدای جسم و جان خویش هیچگاه دریغ نکرد، آنچنان که در انفجار تروریستی سال ١٣۶٢ به عاملیت نیروهای رژیم اشغالگر قدس تا مرز شهادت پیش رفت؛ وی همواره مغضوب مستکبران سفاک و محبوب مظلومان و مومنین قرار داشت. طی ده سال آخر عمر پربار خویش، در جوار بارگاه نورانی حضرت امیرالمومنین علی بن ابیطالب(ع) سکنی گزید و اکنون میهمان وجود مقدس ائمه معصومین علیهم‌السلام خواهد بود (انشاءالله)

عروج ملکوتی این بزرگ‌مرد را به همه مجاهدین راه حق، مومنین و محبین تسلیت عرض کرده و از پیشگاه حضرت باری‌تعالی تعجیل در فرج موعود آل محمد(ص) را خواستاریم. باشد که با ظهور آن حضرت تسکین حقیقی بر دردها و آلام مظلومین عالم قرار گیرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۵

  روحش شاد

 • ناشناس
  ۳ ۶

  خداوند رحمتش کنه واز تقصیراتش بگذرد

 • ساسان
  ۲ ۵

  انشاالله با شهدامحشورند،ایشان خار چشم دشمن بودند.

 • محمدمهدی
  ۲ ۵

  متآثرشدم روحش شاد

 • حسین
  ۲ ۳

  روحش شاد و یادش گرامی باد.