کد خبر 453041

وقتی امبر هرد صورت جانی‌دپ را با سیگار سوزاند! +عکس

جنجال‌های جدایی جانی دپ و امبر هرد پایانی ندارد و هر روز یک خبر تازه از رابطه عجیب این زوج سرشناس هالیوودی در رسانه‌ها منتشر می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، مالکم کانلی بادیگارد جانی دپ، بازیگر معروف با حضور در دادگاه شهادت داد که امبر هرد در یکی از دعواهایش با جانی دپ سیگار روشنی را روی صورت او خاموش کرده است. 

کانلی در دادگاهی که برای شکایت جانی دپ از روزنامه سان برپا شده است، حضور پیدا کرد و درباره اختلافات و دعواهای آن‌ها شهادت داد. 

جانی دپ از روزنامه‌ سان و یکی از خبرنگارانش شکایت کرده است، چون او را در یک مقاله به کتک زدن امبر هرد متهم کرده بودند. 

جانی دپ

بادیگارد جانی دپ در این دادگاه درباره حادثه‌ای که سال ۲۰۱۵ هنگام فیلمبرداری «دزدان دریایی کارائیب» در استرالیا روی داده بود، صحبت کرد. او گفت:‌ «با من تماس گرفتند تا به خانه رییس بروم و او را از آن‌جا بیرون ببرم. وقتی رسیدم جانی دپ دستش را به من نشان داد و گفت‌: «انگشتم را برید، لیوان را به سرم کوبید و سیگارش را روی صورتم خاموش کرد». وضع دستش ناجور بود و جای سوختگی روی صورتش دیده می‌شد. در همین حال امبر هرد کنار ماشین آمد در حالی که هیچ اثری از آسیب در او دیده نمی‌شد. او با فریاد جانی دپ را «بزدل» خطاب می‌کرد.»

بر اساس گزارش ورایتی، دادگاه برای رسیدگی به این ماجرا همچنان در جریان است و افراد دیگری نیز برای شهادت دادن به دادگاه فراخوانده شده‌اند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری