کد خبر 451468

جزییات دادگاه جنجالی جانی دپ و همسرش +عکس

جانی دپ، بازیگر آمریکایی روز سه‌شنبه هفت ژوئیه (۱۷تیر) شواهدی را به دادگاه لندن ارائه کرد و ادعای خشونت فیزیکی علیه امبر هرد، همسر سابقش را رد کرد و در عین حال خانم هرد را متهم کرد که به او حمله کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از یورونیوز، دپ در نخستین روز از دادگاه علیه روزنامه سان بریتانیا حضور داشت. این روزنامه در مطلبی جانی دپ را متهم کرد که همسر سابقش را کتک می‌زده است.

ستاره فیلم «دزدان دریایی کارائیب» در این دادگاه با سوگند یاد کردن، نام کامل خود را بر زبان آورد: «جان کریستفر دپ دوم.»

دپ از «نیوز گروپ نیوزپیپر» ناشر این رسانه و دن ووتون، سردبیر اجرایی آن به خاطر انتشار مطلبی در سال ۲۰۱۸ شکایت کرد. در آن مطلب تاکید شده بود که جانی دپ مقابل همسر سابقش خشن و بد دهن بوده است.

این بازیگر در دادگاه تاکید کرد که امبر هرد به جهانیان گفته است که از زندگی با او ترس داشت و او را هیولا نامیده بود. جانی دپ این اظهارات را خلاف واقعیت توصیف کرد.

دپ ۵۷ ساله و هرد ۳۴ ساله که مدل و بازیگر است در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر آشنا شدند و در فوریه ۲۰۱۵ در لس‌آنجلس ازدواج کردند. آن‌ها در نهایت در سال ۲۰۱۷ از یکدیگر طلاق گرفتند و هم اکنون یکدیگر را به خشونت و دروغگویی متهم می‌کنند.

در روز نخست از این دادگاه سه هفته‌ای، دپ و هرد هر کدام جداگانه وارد ساختمان دادگاه شدند. این دادگاه پس از لغو محدودیت‌های مربوط به شیوع کرونا یکی از نخستین جلساتی است که به‌طور حضوری انجام می‌شود. دپ و هرد هر دو صورت خود را با ماسک پوشانده بودند.

شاهدان این دادگاه احتمالا ونسا پارادی و وینونا رایدر دو شریک زندگی سابق جانی دپ خواهند بود که به نفع این ستاره هالیوود شهادت می‌دهند. هر دو پیش از این در بیانیه‌ای حمایت خود را اعلام کرده بودند. هر دو این افراد از بازیگران دنیای سینما هستند که پیش از امبر هرد با جانی دپ زندگی می‌کردند.

AP

حضور امبر هرد در دادگاهAP

جانی دپ در عین حال مدعی است که هرد او را مورد ضرب و جرح قرار داده است و گفت: «واقعیت برعکس است.»

تیم حقوقی جانی دپ نیز به ریاست دیوید شروبورن در بیانیه‌ای کتبی اعلام کردند که خانم هرد فحاش بود، نه جانی دپ.

آنها تاکید کرد: «او [امبر هرد] فردی کاملا پیچیده و پرخاشگر است که دچار نوسانات شدید روحی می‌شود.»

با این حالامبر هرد، جانی دپ را متهم کرده است که به هنگام یک جر و بحث خانوادگی به سمت او گوشی موبایلش را پرتاب کرده و گوشی به صورت او برخورد کرده است. وی همچنین گفته بود که جانی دپ تحت تاثیر مواد مخدر و الکل بوده است و در سفری که برای تعطیلات به استرالیا رفته بودند، او را هل داده و گلویش را فشرده بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر