کد خبر 443156

عکس‌های قبل از عمل مدل معروف جنجالی شد +تصاویر

انتشار چند تصویر از هیلی بالدوین، این مدل و همسرش جاستین بیبر را مصمم کرده است تا دکتر جراحی زیبایی اهل آمریکا را پای میز محاکمه بکشانند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تابناک با تو، جاستین بیبر و همسرش هیلی بالدوین تصمیم دارند علیه جراح زیبایی هیلی، اقدامات قانونی انجام دهند، زیرا این جراح زیبایی عکس‌های قبل از عمل هیلی بالدوین را در سطح گسترده‌ای منتشر کرده است. بالدوین اینک ۲۳ سال دارد.
پزشک آمریکایی که در بیورلی هیلز زندگی می‌کند عکس‌هایی را در تیک‌تاک منتشر کرد و ادعا کرد که صورت هیلی بالدوین به خصوص بینی او دستخوش تغییرات اساسی شده و طبیعی نیست.

وکیل این زوج می‌گوید ادعای جراحی صورت غلط و اشتباه است و دکتر جراح برای تبلیغ کسب و کار خود این دروغ را سر هم کرده‌ است. تیم وکالت این زوج همچنین دکتر باریت را به استفاده از کلمات ترانه جاستین بیبر به نام Sorry در پست جنجالی‌اش متهم کرده‌اند.
1

در فیلم منتشر شده، پزشک در حال توضیح درباره تغییرات صورت بالدوین است و تصویر سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۶ را با هم مقایسه کرد. پزشک از مخاطبان می‌خواهد تا خوب به بینی دقت کنند که چه تغییراتی کرده است. او همچنین گفت که بالدوین زاویه سازی صورت، پروتز لب و چند کار جزئی دیگر هم روی صورتش انجام داده است.

2

هیلی بالدوین این گفته‌ها را رد کرد و آن‌ها را ناشی از غرض‌ورزی دکتر زیبایی دانست و عکس‌های قبلی منتشر شده را نیز به دوران نوجوانی و بلوغ خود نسبت داد و گفت: نمی‌توانید عکس‌های ۱۳ و ۲۳ سالگی یک نفر را با هم مقایسه کنید.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری