کد خبر 443117

منت‌کشی امبر هرد از جانی دپ پیش از طلاق +عکس

اگرچه زندگی و عشق بین زوج جذاب هالیوودی: امبر هرد و جانی دپ بسیار کوتاه بود، اما حواشی این زندگی به حدی زیاد بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اکنون خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق تمام تلاش خود را برای نجات ازدواج خود با جانی دپ انجام داده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق چندین پیام برای همسر خود ارسال کرده بود. مطابق مستندات ارائه شده به دادگاه ویرجینیا، آخرین پیام امبر هرد به همسرش این بوده است: «با من عادلانه رفتار کن. من و تو روی روابط خود کنترل داریم، بیا سعی کنیم یکدیگر را دوست داشته باشیم.»

افزون بر این‌ها در آخرین پیام‌های دادگاه اخیر نیز پیام‌هایی به دست آمده که یکی از آن‌ها این بود: «فکر می‌کنم تو درخواست طلاق کرده ای. متاسفم اگر به تو صدمه زده ام. من عاشق تو هستم.» به نظر می‌رسد این پیام‌ها نیز بی فایده بوده و با همه تلاش ها، باز هم امبر هرد از جانی دپ طلاق گرفته است. با این حال، سرانجام اوضاع از هم پاشید و نبرد طلاق شروع شد، زیرا مبر هرد، جانی دپ را به خشونت خانگی متهم کرد. سپس مشخص شد که این امبر هرد بوده که به جانی دپ حمله کرده است.
شایعات متعدد علیه جانی دپ باعث شد، بسیاری از افراد گمانه زنی کنند که جانی دپ نقش کاپیتان جک اسپارو در سریال دزدان دریایی کارائیب را از دست بدهد. با این وجود موضوع از دست دادن این نقش هنوز از سوی تهیه کنندگان این مجموعه فیلم‌ها مورد تایید واقع نشده است.

جانی دپ

ارسال نظر