کد خبر 440837

دعوای جانی‌دپ با همسر سابقش به کجا کشیده شد؟ +عکس

دادگاه عالی ایالات متحده اعلام کرده است که ادعای جدیدی که علیه امبر هرد از سوی جانی دپ مطرح شده است، قابل ضمیمه شدن به پرونده این دو نفر است؛ بنابراین اکنون جانی دپ یک گام دیگر برای اثبات بی گناهی خود به دادگاه برداشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، عمر ازدواج امبر هرد و جانی دپ چندان طولانی نبود، اما چیزی که این ازدواج کوتاه مدت را غم انگیز‌تر می‌کند، ادعا‌های امبر هرد علیه دپ است. از ادعای خشونت جنسی تا آزار و اذیت فیزیکی. در روز‌های نخست، بسیاری از افراد علیه دپ موضع گرفتند و وی را به ضعیف کشی متهم کردند، حتی دپ از برخی پروژه‌های تبلیغاتی و سینمایی نیز کنار گذاشته شد و شاه نقش سال‌های اخیر وی یعنی کاپیتان جک اسپارو نیز از وی دور و دورتر شد. اما پس از مدتی مشخص شد درواقع امبر هرد نیز نسبت به جانی دپ خشونت فیزیکی و رفتاری داشته است و حتی شاید مظلوم ماجرا دپ بوده است نه هرد.

جانی دپ

یکی از مدارک و شواهدی که مدتی پیش به دادگاه ارائه شد از سوی کارمند سابق امبر هرد بود که نشان می‌داد وی نسبت به همسر سابق خود خشونت داشته و خود هرد هرگز هیچ نشانه‌ای از خشونت جسمی نداشته. درواقع هرد به دروغ دپ را به خشونت متهم می‌کرده و خشونت‌های ثبت شده نیز ساختگی بوده اند.
در دادرسی اولیه هفته گذشته، وکلای دپ گفتند که همسر سابق وی ونسا پارادیس شهادت نامه‌ای را ارائه داده است که در آن او جانی دپ را پدری مهربان، سخاوتمند و غیر خشن توصیف کرده است. پارادایس و دپ دو فرزند مشترک دارند. برخی دیگر از دوستان و نزدیکان دپ نیز با ارائه شهادت نامه‌هایی از دپ دفاع کرده اند.
پارادیس در بیانیه خود گفت: «من جانی را بیش از ۲۵ سال است که می‌شناسم. ما ۱۴ سال شریک زندگی یکدیگر بوده ایم و دو فرزندمان را با هم بزرگ کرده ایم. در طول این سال‌ها، من جانی را به عنوان یک شخص محترم و پدری مهربان، دلسوز، سخاوتمند و غیر خشن می‌شناسم. او هیچگاه با من و بچه‌ها رفتاری خشونت آمیز یا اهانت آمیز نداشته است.»
دپ و هرد در فوریه ۲۰۱۵ در لس آنجلس ازدواج کردند، ولی عمر این عشق حدود یک سال بود چرا که در در ماه می ۲۰۱۶، هرد پس از متهم کردن دپ به سوءاستفاده و آزار، وی را به شدت بدنام کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر