کد خبر 436762

برنامه جنیفر لوپز برای حفظ تناسب اندام در ایام قرنطینه

سرآشپز شخصی به افشای این راز که جنیفر لوپز چگونه تناسب اندام خود را حافظ می‌کند، پرداخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، جنیفر لوپز بار‌ها و بار‌ها ثابت کرده است که سن چیزی جز عدد نیست. او همیشه آماده است تا در هر مراسمی به عنوان خواننده حضور داشته باشد و اغلب نیز روحیه شاد خود را حفظ کرده است. وی یکی از افرادی است که همواره سعی دارد تناسب اندام خود را حفظ کند. اما اکنون که بسیاری از افراد به علت کرونا کمتر از خانه بیرون می‌روند و با مشکل اضافه وزن رو به رو هستند، پرسش این است که جنیفر لوپز چگونه تناسب اندام خود را حفظ می‌کند.

سرآشپز شخصی جنیفر لوپز غذا‌هایی را که جنیفر لوپز این روز‌ها بیشتر مصرف می‌کند معرفی کرده است. کلوین فرناندز، که دو سال اخیر به عنوان آشپز با جنیفر لوپز همکاری کرده است، می‌گوید آب طعم دار یکی از مهمترین خوراکی‌های خانه جنیفر لوپز است.

جنیفر لوپز به جز آب میوه، عادت دارد قطراتی از آب میوه‌ها و سبزیجاتی مثل توت فرنگی، کرفس، خیار و... را به آب آشامیدنی خود بیفزاید و سپس این آب را بنوشد. جنیفر لوپز هر روز صبح ابتدا آب می‌نوشد و بعد صبحانه می‌خورد. تخم مرغ نیز همیشه یکی از مهمترین اجزای خوراک وی است.

به گفته فرناندز، جنیفر لوپز معمولا برای صبحانه از تخم مرغ، سیب، بلغور جو و تکه‌های بوقلمون استفاده می‌کند. البته تخم مرغ در وعده‌های مختلف وجود دارد و می‌تواند به عنوان میان وعده نیز استفاده شود؛ و برای شام، خانواده لوپز طرفدار غذا‌های مکزیکی هستند.

این زوج همواره رژیم خود را با سبزیجات پر می‌کنند و سعی می‌کنند حتی وقتی مهمان دارند نیز رژیم خود را نشکنند. یکی از مهمترین وعده‌های روزانه جنیفر لوپز صبحانه است و در نتیجه سعی می‌کند هرگز این وعده را از دست ندهد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر