کد خبر 421263

خاطرات خانم بازیگر از بازی در نقش پزشک +عکس

لاله اسکندری، هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: تلاش این روزهای کادرهای درمانی بیمارستان‌ها برای مبارزه با بیماری کرونا ستودنی است. انسان‌های فداکار دوباره همچون دوران جنگ به کمک هموطنانشان می‌آیند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، لاله اسکندری هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون با انتشار عکس و متنی در صفحه شخصی اش از پرستاران  پزشکانی که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند تشکر کرد.

اسکندری با بیان خاطره ای از بازی در نقش یک پرستار گفت: زمانی که به من فرصتی داده شد تا بتوانم در چندین مجموعه تلویزیونی بخشی از تلاش‌های پزشکان و پرستاران فداکار ایرانی را به تصویر بکشم هیچ وقت فکر نمیکردم دوباره آن روزهای سخت برگردند آن هم در جنگی نابرابر.....

لاله اسکندری

تلاش این روزهای کادرهای درمانی بیمارستان‌ها ستودنی است....انسان‌های فداکاری که دوباره همچون دوران جنگ به کمک هموطنانمان می آیند تا مرحمی باشند بر دردهایشان ....خسته نباشید زنان و مردان خستگی ناپذیر....خداقوت

وی در این پیامش نوشت: این عکس یادگاری است از سریال «رقص پرواز» پزشکانی که توانستم در طول دو دهه به تصویر بکشم.... مجموعه رقص پرواز، همچون سرو، مادر، شیوع»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر