کد خبر 418561

تصمیم جدید بازیگر معروف در ۸۲ سالگی +عکس

جین فوندا از سال ۱۹۷۰ و از زمان جنگ آمریکا و ویتنام تاکنون به عنوان یک فعال سیاسی و حقوق بشر مشغول به کار است. او هرهفته در روزهای تعطیل، مقابل مقر کنگره آمریکا می‌ایستد تا به دولت و مقامات سیاسی درباره عواقب ناشی از مسئله آب و هوا هشدار دهد. جین‌فوندا بازیگر ۸۲ ساله به تازگی در مصاحبه با نسخه کانادایی مجله «آل» عنوان کرده‌است که از این‌پس...

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تابناک باتو، جین‌فوندا بازیگر ۸۲ ساله به تازگی در مصاحبه با نسخه کانادایی مجله «آل» عنوان کرده‌است که از این‌پس هیچ عمل جراحی زیبایی انجام نخواهد داد، او می گوید دیگر تحمل رفتن زیر تیغ جراحان را ندارم و می خواهم خودم را آنگونه که هستم بپذیرم، تصمیم سختی است اما باید آن را بپذیرم.

فوندا در مراسم اهدای جوایز اسکار با موهای سفید حاضر شد. گفتنی است جین‌فوندا انجام عمل جراحی زیبایی را انکار نکرده است، او می گوید از دروغ متنفر است و عمل‌های جراحی زیبایی هم یک نوع دروغگویی به مردم به حساب می‌آیند اما از سوی دیگر دوست دارد خودش را در بهترین و زیباترین شکل ممکن ببیند، به علاوه چروک های روی صورت هم از تجربیات آدم ها حکایت می‌کنند. او افزود آرزو دارد تا به جرأت و شجاعت بیشتری در این زمینه دست پیدا کند.

جین فوندا

جین فوندا از سال ۱۹۷۰ و از زمان جنگ آمریکا و ویتنام تاکنون به عنوان یک فعال سیاسی و حقوق بشر مشغول به کار است. او هرهفته در روزهای تعطیل، مقابل مقر کنگره آمریکا می‌ایستد تا به دولت و مقامات سیاسی درباره عواقب ناشی از مسئله آب و هوا هشدار دهد.

فوندا در مراسم اسکار سال ۲۰۲۰ میلادی همان لباسی را پوشید که در افتتاح مراسم سینمایی کن ۲۰۱۴ پوشیده بود، او اعلام کرده که دیگر قصد خرید لباس های جدید را ندارد و این کار را از سال ۲۰۱۴ میلادی متوقف کرده‌است و حتی برای مناسبت‌های مهمی مثل اسکار و یا مراسم اکران فیلم‌ها، لباس جدیدی نخواهد داشت، او علاوه بر فعالیت‌های محیط زیستی از حقوق زنان نیز دفاع می‌کند.

جین فوندا

بیشتر بخوانید
ارسال نظر