کد خبر 373087

رامبد جوان به قضاوت‌های اخیر واکنش نشان داد

رامبد جوان که به خاطر سفرش به کانادا و تولد فرزندش در این کشور مورد قضاوت قرار گرفته بود در پستی اینستاگرامی دراین‌باره نوشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا برای تولد فرزندشان در این کشور از سوی افکار عمومی با انتقادات و حاشیه‌های فراوانی روبه‌رو شد. بسیاری از مردم این کار را از سوی مجری برنامه پربیننده "خندوانه" برخلاف حرف‌های او در برنامه‌اش دیدند و شماتتش کردند هرچند عده‌ای هم بودند که او را در این زمینه بر حق دانستند. حالا اما مدتی از تولد فرزند این زوج هنرمند می‌گذرد و رامبد جوان در پستی اینستاگرامی به قضاوت‌هایی که در این مدت شد اینگونه پاسخ داد:

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • من
  ۰ ۰

  میخوام ازت بگم .... به تموم آدمهایی که قضاوتت کردن ، تو ‌جز معدود افرادی هستی که حرفت با عملت یکیه ، از کجا میگم ، اگه شمام مث من شش سال مینشستین پای خندوانه ، بدون هیچ برچسبی میفهمیدین چی میگم .
  اگه شمام یکم فقط یکم فکر میکردین ، میفهمیدین به هیچ اخباری نمیشه اعتماد کرد وقتی با چشمای خودتون تناقض رو تو مطبوعات و رسانه و خصوصا صدا و سیما میدیدین.
  این حرفها رو‌نمی زدید .
  بچه ها ، یه‌وقتایی ظاهر قضیه گول زنندست ، مدرکشم هست ، همه هم میگن اره ، مث متهمی که تمام مدارک علیه شع ، اما واقعا قضیه طور دیگست .

  لطفا قضاوت نکنیم