کد خبر 359642

دفاع تمام‌قد دبیر جشنواره فجر از رامبد جوان! +عکس

درحالی‌که جوی سنگین علیه رامبد جوان و نگار جواهریان به خاطر تصمیم به تولد فرزندشان در تورنتو به‌وجود آمده، یک مقام سازمان سینمایی در توئیتی از او دفاع کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، ابراهیم داروغه‌زاده رئیس اداره ارزشیابی معاونت سینمایی در توئیتی به دفاع از رامبد جوان و نگار جواهریان پرداخت. این زوج سینمایی که اخیرا به کانادا رفتند و احتمالا فرزندشان در این کشور قرار است متولد شود، به این دلیل که رامبد در همه سال‌های اخیر در خندوانه از ایرانی بودن و ایرانی ماندن و تحمل شرایط دشوار سخن می گفت، زیر فشار قرار گرفته اند.


حالا داروغه‌زاده پس از انتشار عکس این زوج در کانادا و افزایش حملات به آنها درباره این اتفاق توئیت کرده و نوشته است:«فرزندان این همه مقامات مسئول به آمریکا و انگلیس رفتند و درس خواندند و  اقامت گرفته اند و حتی شهروند شده اند.
رامبد یک هنرمند بوده که در شرایط بد اقتصادی سعی کرده در شرایط بد اقتصادی که حاصل عملکرد بد همان مسئولین بوده برای مردم نشاط ایجاد کند، کدام به مردم بدهکارند؟»
البته حالا بیش از مسئولین این مردم هستند که رامبد را نه برای تصمیم به تولد فرزندش خارج از مرزهای سرزمینی ایران که برای رفتار متفاوتش جلوی دوربین و در رسانه ملی مورد نقد قرار داده اند.
حالا باید دید این توئیت حمایتی داروغه زاده چه واکنش هایی دارد و آیا باعث می شود با انتقادهای مردمی او هم مثل ژوله از حمایتش عقب نشینی کند؟

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • رضا
  ۲۱ ۳

  رامبد ممنوع التصویر که هیچ باید از سینما حذف شود

 • ا
  ۳۰ ۳

  شادی مصنوعی ازجمله شادیهای کاذب که ایشان در برنامه هاشون داشتند به پشیزی نمیارزد نه ارزش هنری داشت نه ارزش معنوی داشت نه کار حرفه ای وهنرمندانه صرفا یک تقلید کور کورانه بود

 • ناشناس
  ۲۹ ۲

  امثال تو به مردم بدهکارید. کسی ک خوشی و لذت و خوبی رو توی کانادا میبینه. بهتره همونجا بمونه. درس خوندن در خارج مشکلی نداره. ولی اینکه بری بچه ت ویزای خارج بگیره!!!!!!

 • طباطبایی
  ۲۲ ۲

  سلام به همه خدمت گزاران این مرز و بوم که گفتار و عملشان یکی است اقای رامبد جوان به چه دلیلی شما بدون توجه به گفتارتان و ایرانی بودنتان اینگونه عمل کردید در کشوری که علنا به پیامبر اعظم ان گونه جسارت کردند ایکاش دلیل قانع کننده ای داشته باشید

 • ناشناس
  ۱۰ ۱

  اقای رامبد ایا ایرانی بودن ننگه که نخواستی فرزند ایرانی داشته باشی

 • علی
  ۵ ۱

  خدا لعنت کنه تمام کسانی که حرف و عملشون با هم یکی نیست

 • رضا
  ۲ ۲

  کسی که نیست به جناب داروغه بگوید که تو مگه چکاره ای که درباره مسوولین اظهار نظر میکنی بعد اینکه اگر کسی کار اشتباهی کرد تو هم مجازی این کار اشتباه بکنی مثل اینکه کسی دزدی کرد توهم بگی چرا فلانی دزدی کرد پس منم باید دزدی کنم و این خیلی بده جناب داروغه عزیز .

 • ali
  ۳ ۱

  اگه رامبد جوان میرفت کانادا برای تفریح زیاد بد نبود ولی تولد بچش در کانادا خیانت به مردم ایرانه که سال ها صدای وطن پرستی رو از دهان این مرد شنیدن
  هم ایشون و هم مسئولینی که فرزندشون در خارج زندگی میکنه ، درس میخونه یا هرچی،
  خیانت کرده به این ملت و خیانت خیانت است از هر کسی که سر بزند