{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 332788

صفا آقاجانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول هیچ پروژه‌ای نیستم و به تازگی از فیلمبرداری دو سریال را پشت سر گذاشته‌ام. فعلاً برای استراحت به قشم آمده‌ام تا خستگی ماه‌ها فیلمبرداری را پشت سر بگذارم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، وی در همین راستا ادامه داد: امسال در دو سریال "روز‌های بیقراری ۲" به کارگردانی "کاظم معصومی" و "مرگ خاموش" به کارگردانی احمد معظمی به ایفای نقش پرداخته‌ام. هنوز در خصوص زمان پخش این آثار خبر دقیقی منتشر نشده، اما احتمال می‌دهم که روز‌های بیقراری پیش از نوروز روی آنتن تلویزیون برود.

بازیگر فیلم سینمایی "میگرن" درباره حضورش در فصل سوم سریال ستایش افزود: باید بگویم که متاسفانه در ستایش ۳ به ایفای نقش می‌پردازم. این تاسف را به این دلیل می‌خورم که اگر تعهد و اخلاق ایجاب نمی‌کرد به هیچ وجه در این سریال بازی نمی‌کردم.

وی دلیل ناراحتی خود از بازی در سریال ستایش را اینگونه توصیف کرد: واقعیت امر در فصل دوم ستایش قرار بود شخصیت من حضور پیدا کند و در فصل سوم به یکی از شخصیت‌های اصلی مبدل شود، اما با رفتن برخی بازیگران و تغییراتی که پیش آمد نقش من در حدی کاهش پیدا کرد که نبودنم بهتر از بودن بود. بازی در این سریال را تنها به این دلیل قبول کردم که اخلاق حکم می‌کرد کنار پروژه بمانم و ادامه آن شخصیت را هرچند ناچیز بازی کنم.

صفا آقاجانی

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری