کد خبر 323505

آرزوی حامد بهداد برای زادگاهش +عکس

حامد بهداد با اشاره به استقبال مردم شیراز از فعالیت‌های فرهنگی و هنری، آرزو کرد که در شهر خودش مشهد نیز شاهد چنین برنامه‌هایی باشد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، اولین اکران مردمی و خیریه فیلم سینمایی «مارموز» با هدف کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شب گذشته پنجشنبه ۲۹ آذر در سینما شهرآفتاب شیراز برگزار شد.

کمال تبریزی کارگردان «مارموز» قبل از نمایش فیلم گفت: هدف اصلی حضور ما کمک به آزادی زندانیان و کسانی است که به دلیل جرائم غیرعمد در زندان هستند و تمامی عواید حاصل از فروش فیلم در این مراسم از طریق سازمان بهزیستی و قوه قضائیه صرف آزادی زندانیان غیرعمد در شیراز خواهد شد و از شما تماشاگران نیز تقاضا می‌کنم تا هر چه در توان دارید برای این عمل خیر انجام بدهید تا بتوانیم این زندانیان را به کانون خانواده‌هایشان بازگردانیم.

او ادامه داد: سینما قطعا با حضور مخاطبان و تماشاگران زنده است و امیدوارم اگر شما فیلم را دوست داشتید آن را به دیگران توصیه کنید. «مارموز» یک کمدی متفاوت است که یک حرف انتقادی و متفاوت را مطرح می‌کند و سعی دارد تا بخشی از مشکلات مردم را بیان کند. 

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر فیلم «مارموز» نیز گفت: خوشحالم که امروز در شیراز هستم، من به مردم نازنین شیراز علاقه‌مندم و امیدوارم این حضور  تکرار شود و علاقه دارم و امیدوارم که امروز شما در امر خیر کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مهربانی خود را چند برابر کنید و همه باهم در کنار نمایش فیلم مارموز لذت دوچندانی ببرید.

بهداد ادامه داد: استقبالی که از نمایش این فیلم و همچنین سایر برنامه‌های فرهنگی و هنری در حوزه‌های مختلف همچون موسیقی، سینما و تئاتر در شیراز می‌شود بسیار خوشحال کننده است و من با دیدن چنین صحنه‌هایی برای شهر پدری خودم مشهد مقدس نیز آرزو می‌کنم تا برنامه‌های موسیقی و تئاتر و همچنین نمایش فیلم نیز در شهر مشهد همچون شهرهای دیگر افزایش پیدا کند و با استقبال خوب مخاطبان همراه باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • شکوفا
  ۸ ۰

  با سلام فیلم مارموز بسیار فیلم بی سر و تهی بود جای مسعود فراستی خالی که بگه در نیومد افتضاح بود متاسفانه
  نمیتونید مفهوم عقایدتان را برسانید لطفا فیلم نسازید تا ما هم با مهمان کردن تعدادی انقدر فحش نخوریم

 • قنبر
  ۳ ۰

  چرامردم پول بدهند کشور خود درآمدهای زیادی دارد