با اعتماد به نفس ها هرگز این کارها را انجام نمی دهند!

مردان با اعتماد به نفس دوست ندارند در کنار افراد منفی گرا زندگی کنند، آن‌ها از این که کسی به طور مداوم از ترس و غم صحبت می‌کند، بیزار هستند.

با اعتماد به نفس ها هرگز این کارها را انجام نمی دهند!

به گزارش اقتصادآنلاین، داشتن اعتماد به نفس کافی اغلب یک مبارزه درونی است. مردان با اعتماد به نفس اغلب طوری تربیت می‌شوند که معتقدند باید قوی و محکم باشند، زیرا این ویژگی مردانگی آن‌ها را به رخ می‌کشد. مردان با اعتماد به نفس پایین ضعیف به نظر می‌رسند؛ بنابراین مردان با اعتماد به نفس برای جلوگیری از این قضاوت از انجام برخی کار‌ها خودداری می‌کنند.

اما کار‌هایی که چنین مرد‌هایی از انجام آن اجتناب می‌کنند چیست؟ اگر شما نیز کنجکاو هستید تا در این مورد بیشتر بدانید، با ما در این مطلب همراه باشید.

مردان با اعتماد به نفس از ایجاد تصور نادرست دوری می‌کنند

برخی افراد برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران هزینه هنگفتی می‌پردازند. به عنوان مثال، آن‌ها ماشین‌ها و خانه‌های گران قیمت می‌خرند و سعی می‌کنند تظاهر کنند که مردی ثروتمند هستند. با این حال، یک مرد با اعتماد به نفس می‌تواند یک میلیاردر باشد، اما به دور از تجملات زندگی کند. او می‌داند که نتیجه انتخاب‌های احمقانه خودش را به دردسر می‌اندازد. به همین دلیل سعی می‌کند از ایجاد یک تصور نادرست به معنای نشان دادن آنچه نیست اجتناب کند. اگر می‌خواهد توجه یک مرد با اعتماد به نفس را جلب کنید، خود واقعی تان باشید.

او از گفتن دروغ‌های کوچک اجتناب می‌کنند

گاهی اوقات افراد مجبور به گفتن دروغ می‌شوند، اما باید بدانید دروغ گفتن هیچ توجهی ندارد. مثلا ممکن است یکی از افراد اطراف خود را خیلی دوست داشته باشید، اما به دلایلی دیگر مایل به ادامه ارتباط با او نباشید، پس به جای گفتن حقیقت به دروغ متوسل می‌شوید. به خاطر داشته باشید که مردم برای اشتباهات خود به دنبال مقصر می‌گردند تا گناه را به گردن او بی اندازند. با این حال مردان با اعتماد به نفس از این کار دوری می‌کنند.

از رویارویی با کسی یا مشکلی نمی‌ترسد

کارهایی که با اعتماد به نفس ها انجام نمی دهند

اعتماد به نفس یعنی می‌ایستید و برای آنچه درست است، می‌جنگید. برخی افراد به هر قیمتی از رویارویی با مشکلات یا مسائل اجتناب می‌کنند. حتی اگر کسی از آن‌ها سوء استفاده کند نیز به دفاع از حق خود تلاشی نمی‌کند، آن‌ها از رویارویی با دیگران می‌ترسند. در حالی که یک مرد با اعتماد به نفس در حالی که دوست ندارد با کسی دعوا و مشاجره کند، اما برای آنچه درست است محکم و قاطع عمل می‌کند.

نشان دادن قدرت به ضعیف‌تر‌ها

اکثر افراد قدرت خود را به آدم‌های ضعیف نشان می‌دهند. آن‌ها افرادی هستند که توانایی خود را به رخ کودکان، نوجوانان، خانواده‌های فقیر و اقلیت‌ها می‌کشند. در حالی که افراد با اعتماد به نفس از این کار اجتناب می‌کنند. برای یک مرد با اعتماد به نفس ایستادن در مقابل زورگویی آسان است او با کسی که رفتار نادرستی دارد برخورد جدی می‌کند و هرگز به ضعیف تر‌ها زوربازو نشان نمی‌دهد.

تلاش برای انجام کار‌ها به تنهایی

هیچ کس هرگز نمی‌تواند بگویید که به کمک کسی نیاز ندارد. شاید فیلم‌ها یا افرادی را دیده باشید که از خواستن کمک و راهنمایی اجتناب می‌کنند، اما حقیقت این است که یک فرد با اعتماد به نفس می‌داند که نمی‌تواند همه کار‌ها را به تنهای انجام دهد. به همین دلیل اگر نتواند کاری را انجام دهد بلافاصله درخواست کمک می‌کند.

مردان با اعتماد به نفس از رفتار بد با دیگران اجتناب می‌کنند

اندکی مهربانی می‌تواند نتیجه شگفت انگیزی داشته باشد. اعتماد به نفس به این معنی است که شما مجبور نیستید با تحقیر دیگران به ایجاد احساس بهتر درونی دست بیابید. آیا تا به حال با کسی که رفتار بدی با کارکنان و پیشخدمت داشته باشد به رستوران رفته اید؟ هیچ چیز بیشتر از این رفتار نشان دهنده شخصیت ضعیف یک فرد نیست.

چنین کار‌هایی سخت است و کسی که مشغول چنین کار‌هایی هستند، سعی می‌کنند برای امرار معاش خود راهی پیدا کنند. مردان با اعتماد به نفس با افرادی که چنین شغل سختی دارند احساس همدلی می‌کنند. آن‌ها با کسانی که دوست دارند دیگران را تحقیر کنند، معاشرت نخواهند کرد. زیرا رفتار آن‌ها را بی ادبی و نشان دهنده فقدان اخلاق می‌دانند.

ترس از تغییر

آیا می‌دانید که برخی از مردم از ترس آن چه ممکن است برایشان بیفتد دست به هیچ کاری نمی‌زنند؟ این طبیعی است که وقتی یک مصاحبه شغلی دارید، یا قرار ملاقات مهمی دارد و حتی برای ماه بعدی پول کمی دارید، مضطرب باشید. با این حال، کسی که همواره با ترس زندگی می‌کند، اجازه می‌دهد ترس زندگی اش را کنترل کند و این یعنی شکست.

به عنوان مثال، فرض کنید به شما کاری پیشنهاد شده که درآمد آن دو برابر از درآمد فعلی شما است. آن وقت به جای این که در مورد چنین پیشنهاد فوق العاده‌ای هیجان زده باشید، به چیز‌هایی فکر می‌کنید که ممکن است اصلا اتفاق نیوفتد. در چنین شرایطی شما فقط به احتمالات منفی آن فکر می‌کنید، مثلا اگر زلزله یا آتش سوزی رخ دهد چه؟! سپس با همین اضطراب این فرصت بی نظیر را از دست می‌دهید.

در حالی که مردان با اعتماد به نفس دوست ندارند در کنار افراد منفی گرا و سمی زندگی کنند. آن‌ها از این که کسی به طور مداوم از ترس و غم و غصه صحبت می‌کند، بیزار هستند به همین دلیل سعی می‌کنند از افراد منفی گرا دوری کرده با افراد خوش بین معاشرت کنند.

مردان با اعتماد به نفس عجولانه تصمیم نمی‌گیرند

در زندگی همیشه باید از تجربیات دیگران استفاده کنید. وقتی می‌خواهید تصمیمی بگیرید، خوب فکر کنید، همه جوانب را بررسی کنید و با نتیجه گیری از فعالیت‌های مشابه که به دست دیگران انجام شده، تصمیم بهتری بگیرید. این کاری است که مردان با اعتماد به نفس انجام می‌دهند.

تحت تاثیر مد روز قرار گرفتن

اگر فکر می‌کنید مردان با اعتماد به نفس تحت تاثیر مارک‌های پر زرق و برق دنیای مد قرار می‌گیرند، سخت در اشتباهید. برای چنین مردانی مد و تجملات ظاهری کوچک‌ترین اهمیتی ندارد. آن‌ها معتقد اند که لباس‌های شیک نمی‌تواند جلوه بهتری از آن‌ها به دیگران نشان دهد. چنین افرادی به باطن افراد بیشتر از ظاهرشان بها می‌دهند به همین دلیل هیچ وقت تحت تاثیر لباس‌های گران قیمت قرار نمی‌گیرند.

اگر می‌خواهید با اعتماد به نفس باشید دقت کنید

اگر شما هم می‌خواهید از جمله مردان با اعتماد به نفس باشید، به درون خود نگاه کنید. مردان با اعتماد به نفس نیازی به لباس پوشیدن، صحبت کردن یا رفتار‌های خاصی ندارند. آن‌ها خود واقعی شان هستند و سعی می‌کنند رفتاری متواضع و بهتری از خود نشان دهند.

یافتن چنین مردی مانند یک گنج است و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید حتما یکی از آن‌ها به عنوان همسر یا یک دوست کنار خود خواهید داشت.

منبع: خبرنامه
ارسال نظر
ارسال نظر