این رفتارها مردان را از شما دور می کند

رفتارهایی که برای دوام عشقتان نباید آنها را انجام دهید.

این رفتارها مردان را از شما دور می کند

به گزارش اقتصاد آنلاین، حتی اگر جذاب‌ترین زنی باشید که همسرتان تا به حال دیده‌ است اگر این رفتارها را انجام دهید او را از خودتان خسته میکنید.

بی توجه یا حواس پرت هستید

عشق شما دوست دارد که بداند که برایتان مهم است. وقتی با شما صحبت میکند و شما به اطراف اتاق نگاه می کنید، با دیگران صحبت میکنید یا تلفن خودتان را چک می کنید به او نشان میدهید که به او اهمیت نمی دهید.

احساسات او را مسخره می کنید

هر کس به چیزی علاقه دارد، بولینگ، تلویزیون ، بازی یا فضانوردی. ممکن است آن را به شما نگوید اما اگر بگوید و شما علائق او را مسخره کنید، این کار نشان می دهد که با هم سازگار نیستید.

حسود هستید

دوست داشتن و عاشق بودن، احساس خوبی است، اما اگر احساس مالکیت داشته باشید و همه را به عنوان یک تهدید ببینید باعث میشوید او احساس خفگی کند.

بدبین هستید

اگر هر حرفی که میزنید فقط راجب این باشد که چیزی را دوست ندارید یا مدام انتقاد می‌کنید یعنی بدبین هستید. این کار باعث میشود او از شما دور شود.

غیرقابل اعتماد هستید

قابل اعتماد بودن یکی از ویژگی‌های مهمی است که افراد را به شما جذب می‌کند اما اگر همیشه غیبت میکنید یا خیانت میکنید اشتباه بزرگی در رابطه تان مرتکب میشوید.

مادی گرا هستید

اگر پول و مادیات برای شما بسیارمهم تر از شخصیت است یا افراد را بر اساس دارایی هایشان قضاوت می کنید او را از خودتان فراری میدهید.

برای خودتان ارزش قائل نیستید

متواضع بودن بسیار خوب است اما اگر برای خودتان ارزش قائل نباشید باعث میشود جذابیت خودتان را از دست بدهید.

در مکالمات ضعیف هستید

روابط با گفتگو شروع می شود. اگر نمی توانید یک گفتگوی معنادار در مورد موضوعات مورد علاقه تان داشته باشید، هرچقدر هم زیبا باشید کسل کننده می شوید.

بحث میکنید

اگر مشاجره کردن به شما هیجان می‌دهد یا همیشه حرف خودتان را میزنید، باید بدانید که هیچ مردی زن لجوج و یک دنده را دوست ندارد.

هدفمند نیستید

اگر اهداف و جاه طلبی در زندگیتان ندارید یعنی نابالغ هستید.

جلب توجه کردن را دوست دارید

اگر همیشه بدنبال جلب توجه هستید ، انتظار نداشته باشید که کسی بخواهد در کنار شما باشد. خودخواه بودن اول به خودتان و بعد به روابطتان آسیب میزند.

بی احترامی می کنید

برای اینکه همیشه در نظر دیگران جذاب باشید باید محترمانه رفتار کنید تا او از اینکه در کنار شماست احساس خجالت نکند.

تهدید میکنید

هیچ‌کس نمی‌خواهد تهدید بشود. اگر همیشه برای رسیدن به خواسته خودتان او را تهدید می‌کنید، باید منتظر پایان این رابطه باشید.

ارسال نظر