قیمت پرواز تهران-نجف ۲.۵ میلیون تومان شد

سخنگوی ایران ایر(هما) از عرضه بلیت پروازهای اربعین ۱۴۰۲ در ساعات مختلف روز خبر داد و گفت: با فروش مستقیم بلیت، دست واسطه‌ها را کوتاه می‌کنیم.

قیمت پرواز تهران-نجف ۲.۵ میلیون تومان شد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسام قربانعلی‌ یادآور شد‌: پیرو اعلام قبلی در رابطه با کاهش قیمت بلیت پروازهای اربعین از ۲۷ مردادماه تا ۹ شهریور در مسیر نجف-تهران با نرخ ۲.۵ میلیون تومانی، از تاریخ ۱۷ شهریور تا ۲۰ شهریور از تهران به نجف نیز بلیت پروازها با همین قیمت (۲.۵ میلیون تومان) به زائران اربعین عرضه خواهد شد.

وی با بیان این‌که این پروازها در زمان حاضر امکان خرید از طریق سایت ایران‌ایر دارد، افزود: ناموجود بودن به منزله تکمیل ظرفیت نیست، برای این‌که سایت ایران‌ایر از دسترس خارج نشود عرضه را در طول روز در ساعات مختلف انجام می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین بر اساس بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری بلیت پروازهای اربعین در قالب گروه‌های حداکثر ۹ نفره فروخته خواهد شد. در واقع عدد انتخاب تعداد افراد حداکثر ۹ نفر است و بیش از این تعداد امکان خرید وجود ندارد.

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: تمام تلاش این است که با نظارت و کنترل بر فرآیند فروش بلیت بتوانیم دست‌های واسطه‌های را کوتاه کنیم. تلاش می‌کنیم با حداکثر ظرفیت ایران‌ایر خدمات‌رسانی را به سمت مردم هدایت کنیم تا زائران بتوانند به‌طور مستقیم بلیت را خریداری کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر