بررسی تاخیر پروازها با حضور رییس سازمان هواپیمایی در فرودگاه امام(ره)

رییس سازمان هواپیمایی با اشاره به حضور امروز (دوشنبه) خود در فرودگاه امام خمینی(ره) برای بررسی موضوع تاخیر پروازها و بدحالی مسافران، گفت: آسایش و رفاه مسافران اهمیت دارد و متناسب با اتفاقات رخ داده برخورد خواهیم کرد.

بررسی تاخیر پروازها با حضور رییس سازمان هواپیمایی در فرودگاه امام(ره)

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، « محمد محمدی‌بخش» درباره اینکه سازمان هواپیمایی چه تصمیمی درباره تاخیرهای هواپیمایی آتا دارد و آیا گزارشی از فرودگاه امام در خصوص تاخیر امروز این هواپیمایی در مسیر استانبول- تهران دریافت کرده است، افزود: عصر امروز در فرودگاه امام خمینی(ره) حاضر شدم و موضوع را بررسی کردیم و متناسب با اتفاق رخ داده و بررسی شرایط هم برخورد خواهیم کردیم و هم موضوع لغو مجوزها را مدنظر داریم.

رییس سازمان هواپیمایی با بیان اینکه آسایش و رفاه مسافر برای ما بسیار اهمیت دارد، ادامه داد: اگر تاخیرها به واسطه موضوع ایمنی باشد به مسافران توضیح خواهیم داد که موضوع ایمنی بوده است و خبرنگاران حوزه نیز با درک شرایط، گزارش‌های خبری مناسبی انعکاس می‌دهند.

چند نفر از مسافران پرواز استانبول- تهران هواپیمایی آتا که از شب گذشته در فرودگاه استانبول سرگردان بودند، پس از رسیدن به فرودگاه امام(ره) با کمک اورژانس فرودگاهی بهبود یافتند و توانستند از هواپیما خارج شوند.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
ارسال نظر