وزیر راه و شهرسازی؛

برخی پیمانکاران مسکن مهر فراری هستند

وزیر راه و شهرسازی گفت: در پروژه مسکن مهر بعضی تعاونی‌ها وفای به عهد نکردند، قراردادهایی با پیمانکاران بستند که برخی از آنها فراری هستند.

برخی پیمانکاران مسکن مهر فراری هستند

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاح ۲۲۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد با اشاره به طولانی شدن پروژه مسکن مهر خاطرنشان کرد: مردم گناهی نکرده‌اند که به اعتماد ما مسئولین ثبت‌نام کردند و پروژه‌ها بر زمین مانده است. وقتی این مشکلات انباشته می‌شود سایر بخش ها هم تعطیل می‌ماند.

بذرپاش تصریح کرد: اگر واحدها با قیمت تمام شده آن زمان به اتمام می‌رسید منابع موجود می‌توانست صرف خدمات و زیرساخت‌ها شود. البته به فضل خدا کارها را بهتر انجام می‌رسانیم و سال ۱۴۰۲ تحول خوبی در طرح‌های مسکونی خواهیم داشت.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۷۰۰۰ واحد مسکن مهر شهر جدید پرند طی روزهای اخیر افتتاح شده است، گفت: در پرند ۲۸۰۰ واحد آماده تحویل است. در شهر جدید پردیس هم به زودی ۱۰ هزار واحد مسکونی را افتتاح می‌کنیم.

بذرپاش یادآور شد: متاسفانه بعضی تعاونی‌های مسکن مهر وفای به عهد نکردند. قراردادهایی با برخی پیمانکاران بستند که آنها فراری شدند. در واقع مردم پول دادند و به خانه هم نرسیدند. این موارد هم در دولت سیزدهم رسیدگی می شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
ارسال نظر
  • فرهادپاسبان
    ۰

    من از سال 99 از2شرکت طلب دارم که رییس شرکت عوض میکنند میگویند شما از رییس قبلی طلب دارید برید پیداشون کنید پولتونو بگیرید.
    سال1400برج 8 از یک شرکت 100تومان طلب دارم که شکایت کردم
    بعضی شرکتها پولهای دریافتی از عمران میبرن جاهای دیگه سرمایه گذاری میکنندمدتی از مردم کار میکشند ولی پولی پرداخت نمیکننددوباره میزند افراد دیگر نیازمند کار میکشند واین روند ادامه داره