خبر مهم درباره قیمت بلیت قطار برای نوروز

مدیرعامل راه‌آهن از آغاز پیش فروش بلیت‌های قطارهای نوروزی سال ۱۴۰۲ از روز شنبه ۱۳ اسفندماه در کلیه مسیرها به استثنای مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و بالعکس خبر داد و گفت که هیچ‌گونه افزایش قیمتی نسبت به سال گذشته نخواهند داشت.

خبر مهم درباره قیمت بلیت قطار برای نوروز

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید میعاد صالحی، از آغاز پیش فروش بلیت‌های قطارهای نوروزی سال ۱۴۰۲ از روز شنبه ۱۳ اسفندماه در کلیه مسیرها به استثنای مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و بالعکس خبر داد و گفت: از روز یکشنبه ۱۴ اسفندماه پیش فروش بلیت‌های‌ مسیرهای منتهی به مشهد مقدس به استثنای تهران – مشهد نیز آغاز خواهد شد.

وی افزود: همچنین از روز دوشنبه ۱۵ اسفندماه نیز پیش فروش بلیت های مسیر تهران – مشهد و بالعکس به فروش خواهد رسید. این پیش‌فروش‌ها تک‌مرحله‌ای خواهند بود و هیچگونه افزایش قیمتی نسبت به سال گذشته نخواهند داشت.

به گزارش راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل راه آهن خاطرنشان کرد: جهت رفاه مردم، بلیت‌ها هم از طریق حضوری و هم از طریق اینترنتی ارایه خواهند شد.

وی اظهار کرد: برای افرادی که می‌خواهند به شکل حضوری بلیت تهیه کنند از ساعت هشت صبح و از طریق مراکز مجاز فروش بلیت در دسترس خواهد بود و کسانی که می‌خواهند از طریق اینترنتی بلیت تهیه نمایند، از ساعت ۱۴ روزهای یادشده این امکان را خواهند داشت.

منبع: ايسنا
ارسال نظر
ارسال نظر