گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

آپارتمان های ۱۰۰ متری غرب تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۰۰ متری غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.

آپارتمان های ۱۰۰ متری غرب تهران چند؟

اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار؛ غرب تهران یکی از مناطق محبوب و مورد توجه سرمایه‌داران است و با توجه به دسترسی خوب این منطقه به ناوگان حمل و نقل عمومی، بیمارستان، اماکن تفریحی و . . . قیمت منازل این منطقه روز به روز درحال افزایش هستند. در این گزارش به بررسی آپارتمان‌های ۱۰۰ متری این منطقه پرداخته‌ایم تا شما را در خرید و یا سرمایه‌گذاری بهتر راهنمایی کنیم.

طرشت از گذشته تا به امروز از مناطق خوش آب ‌و‌ هوا و سرسبز غرب تهران به شمار می رود. این محله در منطقه ۲ شهرداری تهران و ناحیه ۵ قرار گرفته است.

از خیابان‌های مهم برای خرید آپارتمان در طرشت می‌توان به خیابان صالحی، خیابان اکبری، خیابان تیموری، خیابان آزادی و… اشاره کرد. همچنین طرشت از شرق به دریان نو و از غرب به شهرک آپادانا محدود می شود. آپارتمانی نوساز در این محله با متراژ ۹۸ متر و ۲ اتاق خواب ارزشی بالغ‌بر ۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان دارد.

واحد آپارتمان دیگری در محله سعادت‌ آباد با متراژ ۹۶ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته باشد قیمتی معادل ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد خرید واحد آپارتمانی نوساز در محدوده صادقیه دارید، می توانید واحدی ۲ خوابه با متراژ ۱۰۰ متر را با بودجه‌ای معادل ۹ میلیارد تومان خریداری کنید.

آپارتمان ۱۰۰ متری دیگری در محله باغ‌فیض با سنی حدود ۳ سال و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۷ میلیارد تومان معامله شده است.

واحد آپارتمان دیگری در محله ستارخان با متراژ ۱۰۰ متر درحالی که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد، قیمتی معادل ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

واحد آپارتمانی ۶ ساله در پونک با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین اگر قصد خرید واحدی نوساز در محله پونک را دارید، می توانید آپارتمانی ۲ خوابه با متراژ ۹۵ متر را با سرمایه‌ای معادل ۸ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید آپارتمانی ۹۰ متری در محله گیشا(کوی‌نصر) درحالی که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد به بودجه‌ای معادل ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون‌تومان احتیاج دارید.

آپارتمان‌های ۱۰۰ متری غرب تهران چند؟

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

ارسال نظر
ارسال نظر
  • اصغر
    ۰

    قیمتها فضایی است اینکه قیمت گذاشتن مهم نیست حتی یک دونه هم فروش نرفته قیمت فروش هر کدام ۲۰ میلیون کمتره