گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

آپارتمان های ۴ میلیاردی مرکز تهران

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۴ میلیاردی مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.

آپارتمان های ۴ میلیاردی مرکز تهران

اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار؛ با سرمایه ۴ میلیارد تومان میتوانید انتخاب‌های متعدد و متنوعی برای خرید و یا سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن داشته باشید. در این گزارش ما خانه‌های ۴ میلیاردی مرکز تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا شما را در خرید و یا سرمایه‌گذاری موفق راهنمایی کنیم.

با سرمایه‌ ۴ میلیارد تومان میتوانید واحدی ۹ ساله با متراژ ۶۵ متر و ۲ اتاق خواب را در میدان‌ولیعصر خریداری کنید.

واحدی دیگر در بلوار کشاورز با سنی معادل ۲۱ سال و متراژ ۹۶ متر و ۲ اتاق خواب نیز، ارزشی بالغ‌بر ۴ میلیارد تومان دارد.

واحد آپارتمانی دیگر در محله سهروردی با متراژ ۹۰ متر درحالی که ۲۵ سال از ساخت آن گذشته است و ۲ خوابه است، در روز های گذشته معادل ۳ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحدی در محله فاطمی با سن ۱۱ سال و متراژ ۷۴ متر و ۲ اتاق خواب، به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۴ میلیارد تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی دیگر در محله یوسف‌آباد با متراژ ۹۰ متر با توجه به اینکه ۲۰ سال از ساخت این واحد گذشته است و این واحد ۲ خوابه است، ارزشی معادل ۴ میلیارد تومان دارد.

شما با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان میتوانید واحد آپارتمانی ۲۷ ساله در امیر آباد با متراژ ۷۸ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

ارزش آپارتمانی ۱۵ ساله با متراژ ۷۴ متر و ۲ اتاق خواب در میدان‌ولیعصر مبلغی معادل ۴ میلیارد تومان است.

آپارتمان 4 میلیاردی

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

ارسال نظر