آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور / هراز و کندوان‌ یک‌طرفه شد؟

تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز جمعه ۱۳ آبان از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد و ‌در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۲:۰۰ روز جمعه از رودهن به سمت آمل، ممنوع است.

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور / هراز و کندوان‌ یک‌طرفه شد؟

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، علی‌اکبر آشوری‌ آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار کرد: بر اساس اطلاعات بیش از ۲۳۲۳ دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال گفت: ‌دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ‌تردد روان در مسیر رفت و برگشت‌ محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان همچنین‌ آیادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال، نشان می‌دهد.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور بیان کرد:‌ در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان اصفهان و بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و یزد داریم. ‌

آشوری اظهار کرد: در ‌دیگر جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

ترافیک سنگین در برخی آزادراه ها

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها ‌درباره وضعیت ترافیکی دیگر جاده‌های کشور اظهار کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین حدفاصل ساسانی تا کمال شهر و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده های کمال شهر و گرمدره نشان می‌دهد.

وی اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ ‌کرج-تهران با ۱۴۵ هزار تردد، آزادراه‌ کرج‌-قزوین با ۱۳۵ هزار تردد و آزادراه ‌قزوین-کرج با ۱۳۰ هزار تردد، ثبت شد.

 افزایش ۸.۲ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

آشوری تصریح کرد: کل تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد ۲۳۸۶ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل ۸.۲ درصد افزایش ‌نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۴.۳، بیشترین تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت مسدودی جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان و محور خرم‌آباد-پل دختر به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

وی اضافه کرد:‌ همچنین محور لاسم - ارجمند در استان مازندران و محور ریگان - ایرانشهر به دلیل نبود ایمنی کافی‌ تا اطلاع بعدی مسدود است. ‌

محدودیت‌ ترافیکی جاده‌های تهران-شمال‌ 

‌تردد موتور سیکلت تا ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ ‌از میدان امیرکبیر کرج ‌و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۴:۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

‌در هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۲:۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۳  از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۲:۰۰ همان روز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء‌ به صورت مقطعی یک طرفه انجام می شود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون‌ ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ ۰۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ امروز و فردا در محور هراز ممنوع است.

منبع: فارس
ارسال نظر