گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

خرید مسکن با سرمایه ۳ میلیارد تومان در شرق تهران

در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان‌های ۳ میلیاردی شرق تهران خواهیم‌ پرداخت.

خرید مسکن با سرمایه ۳ میلیارد تومان در شرق تهران

اقتصاد آنلاین - نادیا سیه‌کار؛ محله‌های شرق تهران یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین بخش های شهر تهران می باشد. شرق تهران علاوه بر قیمت مناسب، از امکانات نسبتا خوبی نیز برخوردار است. اگر قصد سرمایه‌گذاری و یا خرید خانه با بودجه حدود۳ میلیارد تومان در این منطقه را دارید تا پایان این گزارش همراه ما باشید.

با سرمایه ۳ میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۲۵ ساله در تهران‌نو با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

همچنین واحدی دیگر در پیروزی، با متراژ ۷۵ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به گذشت ۳ سال از ساخت آن، قیمتی معادل ۳ میلیارد تومان دارد.

اگر قصد خرید مسکن در نارمک را دارید، می‌توانید واحدی ۲۵ ساله با متراژ ۷۳ متر و ۱ اتاق خواب را با قیمتی بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان خریداری کنید. اگر سرمایه کمتری برای خرید خانه در این منطقه در اختیار دارید می‌توانید واحدی ۶۳ متری که ۱۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را معادل ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۱۸ ساله در مجیدیه با متراژ ۸۵ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

و اگر با سرمایه‌ای کمتر قصد خرید ملک در شرق تهران را دارید می‌توانید واحدی ۲۱ ساله در محله نیرو هوایی با متراژ ۸۲ متر و ۲ اتاق خواب را معادل ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحد آپارتمانی ۷۳ متری در تهرانپارس‌شرقی با توجه به اینکه ۱۷ سال از ساخت آن گذشته است و ۲ خوابه است به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد تومان احتیاج دارید. همچنین با این سرمایه می‌توانید واحدی ۹ ساله با متراژ ۷۵ متر و ۲ اتاق خواب را در همین منطقه خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

بررسی آپارتمان های 3 میلیاردی شرق تهران

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    چه قیمتهایی منصفانه ای مرحبا به مسولین وزیر راه وشهر سازی ، اصلا اصل هدف مردم برای انقلاب همین بود که با اینجا برسیم انشالله هفتاد هشتاد سال دیگه با حقوق شش هفت میلیون در صورتیکه فقط هوا بخوریم که اگه هوا رو هم اما نگیره این حکومت ، حتما میخورم

آخرین خبر ها