گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

آپارتمان های ۶۰ متری غرب تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۶۰ متری غرب تهران خواهیم‌ پرداخت.

آپارتمان های ۶۰ متری غرب تهران چند؟

اقتصاد آنلاین - نادیا سیه‌کار؛ غرب تهران یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین منطقه‌های تهران است. افراد زیادی به دنبال خرید مسکن در این منقطه از پایتخت هستند ولی به علت قیمت بالای خانه های این منطقه توانایی خرید خانه با هر متراژی را ندارند. بنابراین در این گزارش به بررسی خانه‌های ۶۰ متری غرب تهران می‌پردازیم.

واحد آپارتمانی ۵۵ متری در شهرک‌غرب درحالی که ۷ سال از ساخت آن می‌گذرد و یک خوابه است، ارزشی معادل ۴ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان دارد.

اگر با سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در سعادت‌آباد را دارید می‌توانید واحدی ۱۸ ساله با متراژ ۵۸ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۱۹ ساله در گیشا با متراژ ۵۶ متر و یک اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۲۳ ساله در جنت‌آباد مرکزی با متراژ ۵۵ متر و ۱ اتاق خواب به سرمایه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر علاقه به واحدهای نوساز دارید، می‌توانید واحدی ۶۰ متری در محله ستارخان را به قیمتی معادل ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. این واحد تک خوابه است.

برای خرید واحدی ۵۵ متری در صادقیه با توجه به اینکه از ساخت این واحد ۱۴ سال می‌گذرد و ۱ خوابه است، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله پونک را دارید، می‌توانید با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان واحدی نوساز با متراژ ۵۵ متر و ۱ اتاق خواب را خریداری کنید. و اگر سرمایه کمتری در اختیار دارید، می‌توانید واحدی ۱۵ ساله با متراژ ۵۶ متر و ۱ اتاق خواب را با قیمتی معادل ۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

آپارتمان های ۶۰ متری غرب تهران چند؟

ارسال نظر

آخرین خبر ها