گزارش میدانی اقتصاد آنلاین از بازار مسکن؛

آپارتمان‌های منطقه ۵ تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های منطقه ۵ تهران خواهیم‌ پرداخت.

آپارتمان‌های منطقه ۵ تهران چند؟

اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار؛ منطقه ۵ تهران در شمال غربی قرار دارد و از سمت شمال به دامنه‌ کوه‌های البرز، از سمت شرق به بزرگراه محمد علی جناح و از سمت جنوب به جاده مخصوص کرج منتهی می ‌شود. بیشترین ساخت و ساز در این منطقه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی شروع شد و به بیشترین رشد خود رسید. این منطقه افراد بسیار زیادی را برای سکونت جذب کرده است.

با سرمایه‌ای معادل ۶ میلیارد تومان، می‌توانید واحدی ۱۱۵ متری که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را خریداری کنید.

اگر قصد خرید واحدی ۳ خوابه در المهدی داشته باشید، می‌توانید واحدی ۱۲۸ متری که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد را به ارزش ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

 اگر‌ به واحد های نوساز علاقه دارید می‌توانید واحدی ۹۵ متری در جنت‌آباد مرکزی با ۲ اتاق خواب را به قیمت ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

 همینطور برای خرید واحدی در جنت‌آباد جنوبی با متراژ ۱۲۰ متر و ۲ اتاق خواب، با توجه‌ به اینکه ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد باید مبلغی بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

واحد آپارتمانی ۹۴ متری در اکباتان با توجه به نوساز بودن این ملک و ۲ اتاق خواب، قیمتی معادل ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد خرید واحدی ۱۷ ساله در باغ‌فیض را دارید، می‌توانید واحدی ۱۴۲ متری که ۳ خوابه است را با بودجه‌ای معادل ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

و اگر‌قصد سرمایه‌گذاری در پونک را دارید، میتوانید واحدی ۱۴۰ متری که ۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خوابه باشد را با سرمایه ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. و اگر‌ با بودجه کمتر قصد سرمایه‌گذاری در این محله را دارید می‌توانید واحدی ۲۰ ساله با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب را با سرمایه ۳ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان خریداری کنید.

مسکن

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  الکی قیمت نده من دوسال ساخت کلید نخورده تو المهدی خریدم متری 55میلیون خالی نبند دلال کمتره قیمت ها

 • ناشناس
  ۰ ۱

  گور پدر فروشنده ها و پخش کننده های این خبر .

  • ناشناس
   ۰ ۰

   گور پدر خودت مردک بی ادب گدا !

آخرین خبر ها