کد خبر 582855
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت خانه‌ های ویلایی تهران +جدول

خانه‌های ویلایی تهران غالبا خانه‌های قدیمی هستند که به عنوان زمین محسوب شده و معمولا تبدیل به آپارتمان می‌شود. هرچند که مشاوران املاک تهران می‌گویند میل به آپارتمان سازی این خانه‌ها کاهش یافته و بسیاری از افراد خانه‌های ویلایی را برای بازسازی و سکونت مجدد خریداری می‌کنند.

اقتصادآنلاین - پریسا شاکری؛ گرایش روزافزون تهرانی‌ها به آپارتمان‌نشینی در سال‌های گذشته موجب شده است که حالا کمتر خانه ویلایی در کوچه و خیابان‌های شهر دیده شود و البته تک و توک خانه‌های ویلایی هم معمولا به چشم زمین دیده می‌شود و بسیاری از بساز و بفروش‌ها آنها را با هدف تغییر کاربری به آپارتمان خریداری می‌کنند. با این حال مشاوران املاک تهران می‎گویند میل به بازسازی این خانه‌ها و سکونت دوباره در خانه‌های ویلایی اخیرا افزایش داشته و مشتریان خانه‌های ویلایی از بساز و بفروش‌ها به مشتریان مصرفی تغییر داشته است.

آنها می‌گویند شمار خانه‌های ویلایی در تهران بسیار اندک است و حالا با کاهش ساخت و ساز و رکود بازار به نظر می‌رسد که بساز و بفروش‌ها از بازار این خانه‌ها عقب‌نشینی کرده و مشتریان مصرفی قدم پیش گذاشته و این خانه‌ها را با هدف بازسازی مجدد می‌خرند.

در ادامه قیمت تعدادی از خانه‌های ویلایی تهران را بر اساس آخرین آگهی‌های موجود در دفاتر املاک می‌بینید:

قیمت مسکن

 

ارسال نظر

  • جاوید حسين
    ۰ ۰

    خانه اجاره میخوام

  • ناشناس
    ۱ ۰

    شاه کار روحانی