کد خبر 576790

مجردها می توانند برای مسکن حمایتی ثبت نام کنند؟

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تمام موانع برای ثبت‌نام مجردان برداشته شده و متقاضیان بالای ۱۸سال سن می‌توانند در سامانه نام‌نویسی کنند. وی درباره تعیین تکلیف مجردها، فارغ از جنسیت برای ثبت‌نام در مسکن دولتی اظهار داشت: طبق تصمیمی که گرفتیم تمام مجرد‌ها چه مرد و چه زن می‌توانند در سامانه ثمن ثبت‌نام کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، رستم قاسمی درباره تعیین تکلیف مجردها، فارغ از جنسیت برای ثبت‌نام در مسکن دولتی اظهار داشت: طبق تصمیمی که گرفتیم تمام مجردها چه مرد و چه زن می‌توانند در سامانه ثمن ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: تمام موانع برای ثبت‌نام مجردان برداشته شده و متقاضیان بالای 18 سال سن می‌توانند در سامانه نام‌نویسی کنند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به ابلاغ تسهیلات جدید مسکن گفت: امروز به تمام بانک‌ها پرداخت این تسهیلات ابلاغ شده است و از چند روز آینده این تسهیلات قابل پرداخت به متقاضیان خواهد بود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باسلام، در مورد چکهای قدیمی که برگشت خوردند، هم اقدامی حاصل فرمایید، در حالیکه چکهای من ۵ سال پیش اونم با مبالغ ناچیز برگشت خورده، ولاشه چک گم و گورشده، حال بفکر چنین آدمایی هم باشید، ی راهکاری ایجاد نمایید!باتشکر از زحمات فراوان

 • ابوالفضل
  ۰ ۰

  سلام چرا در طرح مسکن حمایتی برای ساوه سهمیه در نظر گرفته نشده گناه ما چیه که تو ساوه زندگی میکنیم

 • موسی ملائی پسر مجرد
  ۰ ۰

  سلام و خسته نباشید ۰عرض بخدمتتون بنده پسرمجرد۴۴ساله هستم نیاز مبرمی به وام دویست میلیون تومانی دارم تا خونه ام را تعمیر بکنم و ازدواج بکنم لطفا یک مسول دلسوز کمکمان بکند ممنون