کد خبر 535196

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

یک خانه ۴٠متری در تهران چند؟

در گزارش پیش رو به بررسی قیمت برخی از واحدهای ۴٠متری که طی یک ماه اخیر در تهران فایل شده است، می‌پردازیم.

اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛ آپارتمان‌های متراژ پایین معمولا به دلیل پایین بودن متراژ قیمت کل پایین‌تری نسبت به سایر واحدها دارد. اما محله‌ای که واحد در آن قرار گرفته نیز در رقم موثر است. برای مثال برخی از واحدهای کوچک در شمال تهران، قیمت برابر با واحدی بزرگ در جنوب تهران دارد. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت برخی از واحدهای ۴۰متری که طی یک ماه اخیر معامله شده است، خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که ارقامی که در ادامه می‌آید، فقط نمونه‌ای از معاملات است که در این یک ماه انجام شده و به طور مطلق قیمت مسکن در این محله‌ها را عنوان نمی‌کند. قیمت مسکن در هر محله باتوجه به شرایط ملک متفاوت است و اقتصاد آنلاین داخل و تصرفی در این ارقام ندارد.

یک خانه ۴٠متری در تهران چند؟

یافت‌آباد یکی از  ارزان‌ترین محله‌های تهران محسوب می‌شود. یک خانه ۴۱متری و ۱۵ساله در این محله متری ۱۲میلیون و ۴۳۹هزار تومان به فروش رسد

همچنین قیمت مسکن برای خرید واحدی ۴۲متری و ۲۳ساله در آذربایجان ۱۸میلیون و ۵۳۵هزار تومان برای هر متر مربع بوده است.

واحدی ۳۹متری و ۵۰ساله در مینایی متری ۱۵میلیون و ۲۰۵هزار تومان و یک خانه ۳۵متری و نوساز در هفت‌چنار متری ۲۳میلیون و ۷۱۴هزار تومان معامله شد.

سرمایه مورد نیاز جهت خرید واحدی ۳۷متری و ۲۵ساله در نارمک ۳۰میلیون و ۹۳۰هزار تومان در ازای هر متر مربع بود. همچنین فردی برای خرید یک آپارتمان ۴۴متری و ۲۰ساله در گرگان ۱۹میلیون و ۳۶۰هزار تومان برای هر متر مربع پرداخت کرد.

یک دستگاه آپارتمان ۳۶متری ‌۲ساله در زنجان متری ۱۶میلیون تومان و واحدی ۴۱متری و ۱۱ساله در شیوا متری ۱۹میلیون و ۵۷۱هزار تومان به فروش رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۵ ۱

  این چه مملکتیه که خونه ۴۰ متر به این کوچکی ۱۱ ملیارد شه مردم نمیتونن همین پولم بدن انصاف کجا رفته

 • مجید
  ۱ ۴

  عرض احترام ، چه کردیم با خودمان ، با هم خوب باشیم ، فعلا یکی شویم و از تنش خارج شویم بعد حزب وحزببازی ، مثل این است وسط اقیانوس زندگی کنیم و دنبال درست کردن تیم فوتبال باشیم کجا بازی کنیم ؟ ما مردم بزرگی هستیم ، چرا اجازه دهیم همسایه برایمان زندگی کردن را تعریف کند ؟ چند کشور به بزرگی و تجربه ما ایرانی در دنیا وجود دارد ،

 • ناشناس
  ۰ ۳

  اگه احساس میکنید خونه توی تهران گرون شده
  میتوانید خیلی راحت توی حصارک کرج آپارتمان نوساز بخرید
  خیلی حصارک کرج ارزون هست پارسال نوساز می گفتن متری 4میلیون

  • علی
   ۱ ۰

   سلام.یعنی متری ۴ میلیون ارزانه؟ مگر درآمد چقدر در ماه دا ریم؟ که چیزی هم پس انداز کنیم؟ یه خانه ۵۰ متری در حصارک کرج می شود ۲۰۰میلیون.من نمی توانم بخرم.چون اینقدر پول ندا رم.وام و نزول بانکی هم زیاد است.

 • ناشناس
  ۱ ۰

  چرا الکی پیاز داغ اضافه میکنید کی خونهدمیخره قیمت هم پایینتر از ازاین رقماس آیا نمیدانید خدا میبیند

 • ناشناس
  ۱ ۰

  من خودم مستاجرم یه خونه کوجیک بهم ارث رسیده توشمرون ،دادم اجاره که زندگیم بگذره ،طرف پولداره والان ازقانون کرونا سواستفاده میکنه نه بلند میشه نه اضافه نیکنه،چرادولت قانونهای الکی میزاره وبررسی نمیکنه،همه رومیندازن تو دردسر