کد خبر 529028

نکسا لایف خدمتی نو از گروه سرمایه گذاری نکسا

گروه نکسا سرمایه گذار و کارفرمای پروژه های مسکونی لوکس در تهران، با ارائه خلاقانه سبک متفاوت و منحصر به فرد از زندگی مدرن، از خدمتی رونمایی می‌کند که نیاز امروز ساختمان‌های بزرگ و فاخر کشور است و تلاش می‌کند تا سطح کیفیت زندگی را در این ساختمان‌ها افزایش دهد.

مهندس داود دوست‌محمدی، عضو هیئت مدیره گروه نکسا هفته گذشته از طریق رسانه‌های رسمی این گروه، از برند نکسا لایف به عنوان زیرمجموعه‌ای جدید که ارائه‌ دهنده خدمات مدیریت و بهره‌برداری ساختمان‌هاست رونمایی کرد: «نکسا لایف نقطه عطفی در مسیر حرکت نکسا است و امیدوارم با تلاش همه همکارانم در این شرکت، بتوانیم شاهد رضایت بیشتر مشتریان و ارتقا مشتری‌مداری در گروه نکسا باشیم».

گروه توسعه ساختمانی نکسا در طی بیش از یک دهه تجربه‌ و در کنار ساخت و ساز و توسعه‌ بیش از 30 پروژه‌ مسکونی فاخر در تهران و شهرهای دیگر کشور، همواره در پی یافتن پاسخ‌های هوشمندانه به نیازهای اساسی یک زندگی مدرن بوده است. در همین راستا این گروه، رسالت خود را بر مبنای اصل «ارتقای سطح کیفیت زندگی» بنا نهاده و در تلاش است به صورت مداوم ایده‌های خود را در جهت تحقق این اصل عملی سازد. به نقل از شاهرخ داورنیا مدیر بازاریابی گروه نکسا « نکسا لایف یکی از ده‌ها برنامه توسعه‌ای این گروه است که هدف این برنامه‌ها پوشش دادن دامنه گسترده‌ای از انتظارات مشتریان خواهد بود».

عباس بیدگلی مدیرعامل نکسا لایف، نیز این شرکت را اینگونه تعریف می‌کند: "نکسا لایف خدمات خود را در قالب راهبری، مدیریت و خدمات هتلینگ، به مجتمع‌های مسکونی و اداری فاخر، به عنوان خدمتی نو و پیشرو ارائه میکند".

عضو جدید گروه نکسا پاسخ مناسبی به نیازهای یک زندگی مدرن است چرا که از ابتدای سکونت ساکنین در تلاش است تمامی نیازهای ضروری و روزمره آنها را برطرف نماید. دکتر شراره امامی، مدیر اجرایی نکسا لایف درباره ساعات کاری و فعالیت پرسنل در ساختمان‌ها می‌گوید: "تیم حرفه ای و اموزش دیده نکسا لایف در 24 ساعت شبانه روز و در کل طول هفته به کمک تیم پشتیبانی  همواره در خدمت ساکنین عزیز هستند". این تیم مجرب با بیش از 150 پرسنل، با ارائه خدمات خود هرگونه دغدغه مرتبط با ساختمان و مدیریت آن را رسیدگی و برطرف می‌کند و درست مانند زمانی که یک فرد در هتل اقامت دارد، ساکنین میتوانند از لحظات خود لذت برده و زمان خود را ضمن امنیت و آرامش کامل، صرف یک زندگی آسوده نمایند. پرسنل نکسا لایف از مدیر ساختمان و عوامل اجرایی تا لابی من و نگهبان و همچنین تیم‌های خدمات و فنی همواره در ساختمان حضور دارند و از بدو سکونت ساکنین در ساختمان‌های تحت مدیریت نکسا لایف آماده خدمت‌رسانی در بالاترین سطح ممکن هستند.

نکسا لایف ضمن تلاش به منظور برطرف کردن نیازهای ضروری ساکنین، طیف وسیع و متنوعی از خدمات را ارائه می‌کند، از جمله: تهیه مایحتاج روزانه، خدمات خانه داری، نظافت مشاعات و رسیدگی به آنها و همچنین تمامی خدمات مورد نیاز به منظور برگزاری مراسم‌ها در منزل، سالن اجتماعات و یا روف گاردن ساختمان را در اختیار ساکنین قرار خواهد داد. فرآیندهای مالی و اداری مرتبط با ساختمان نیز با شفافیت کامل مدیریت شده و علاوه بر این موارد، مهندسان و تکنسین ها همواره به منظور تعمیر و نگهداری از تاسیسات ساختمان و همچنین مرتفع نمودن نیازهای فنی ساکنین در منزل، آماده خدمت رسانی خواهند بود. امنیت ساکنین این ساختمان ها در بالاترین سطح اهمیت قرار دارد لذا با بهره‌مندی از سامانه‌های هوشمند کنترل و نظارت و همچنین تیم‌های حفاظت و نگهبانی، آرامش را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

 گروه نکسا باور دارد با این قدم در راستای توسعه و گسترش برنامه‌های خود، به رسالتش در صنعت ساختمان یعنی، بالا بردن فرهنگ ساخت و ساز و ترویج روش‌های صحیح اجرایی در ایران با ارائه خدمات پس از فروش و ارتقا سطح کیفیت زندگی مشتریان خود دست پیدا می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی بیشتر با فعالیتهای گروه نکسا، و همچنین نکسا لایف به وبسایت رسمی آنها مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر