کد خبر 520264

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

یک آپارتمان نوساز در نارمک چند؟

قیمت آپارتمان‌های نوساز محله نارمک تهران از متری ۳۵ تا ۴۰میلیون تومان شروع شده و به بیش از ۵۰میلیون تومان در هر متر مربع نیز می‌رسد.

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ نارمک یکی از محله‌های شرقی تهران در منطقه 4 و 8 شهرداری است که طرفداران زیادی در حوزه خرید و فروش و یا اجاره مسکن دارد و یکی از محله‌های پرمعامله در شرق تهران محسوب می‌شود؛ قیمت مسکن در این محله تقریبا از متوسط قیمت مسکن در تهران بالاتر است.

محله نارمک به محله 100میدان نیز شهرت دارد یک کارشناس مشاور املاک در این محله به خبرنگار اقتصادآنلاین گفت: قیمت مسکن در هر یک از میدان‌های نارمک متفاوت است و تفاوت قیمت مسکن در این میدان‌ها بین 2 تا بیش از 10میلیون تومان در هر متر مربع متغیر خواهد بود.

یک آپارتمان نوساز در نارمک چند

وی ادامه داد: آپارتمان‌های نوساز نارمک قیمت بالاتری نسبت به آپارتمان‌های قدیمی دارد؛ واحدهای نوساز این محله از متری 35 تا 40میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و این رقم برای برخی از واحدهای لوکس به متری 50 الی 55میلیون تومان نیز می‌رسد؛ همچنین واحدهای قدیمی‌تر نیز براساس سن، امکانات، بازسازی شده یا نشده، طبقه، واحد و... قیمت متفاوتی دارد و به طور کل قیمت این واحدها از متری 25 الی 30میلیون تومان شروع می‌شود.

به گفته این کارشناس مشاور املاک یکصدستگاه آپارتمان 70متری و نوساز در میدان90 نارمک متری 36میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است؛ همچنین مالک واحدی 55متری و 20ساله در خیابان آیت قیمت واحد را 25میلیون تومان برای هر متر مربع اعلام کرد.

وی افزود: واحدی 150متری و یک ساله در خیابان مهرانپور به قیمت 41میلیون تومان در هر متر مربع به فروش می‌رسد؛ واحدی 120متری و 6ساله در میدان 21 نیز 41میلیون تومان برای هر متر مربع قیمت‌گذاری شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • نادر
  ۱ ۳

  لطفا بروید روی متری ۶۵ میلیون در میدان ۶۲

 • ناشناس
  ۲ ۱

  واقعا باید به سران کشور گفت خسته نباشین با این گندی که مملکت زدین 100سال هم کار کنیم نمیتونیم ی آلونک بخریم، کشور اسلامی تمام عیار، حامی مستضعفان

 • ناشناس
  ۲ ۱

  مسولین افتخار کنن به این گندی که زدن مردم را بیچاره وبدبخت کردن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  نابود شدیم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بسیار دردناک و ناراحت کننده ست . پول اجازه هم نداریم امیدوارم همه کسانی که این شرایط رو فراهم کردند به عذاب ی سخت دراین دنیا و در آخرت گرفتار شوند . امین

 • رحمت
  ۰ ۰

  خیرشو.نبیند.انشاالاه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من نمیدونم واقعا تهرانیها چقدر درآمد دارن که قیمتها اینطوری شدن؟چرا الکی گرانه؟آخه یه مشت گچ و سیمان چقدر قیمت داره که اینطوری شده؟درآمد کارمند ماای ۶ تومن باشه چطوری میشه خانه خرید؟معادلات با هم نمیخونه.خاک بر سر مسیولین مملکت .خارج هم اینطوریه؟جوان را نابود کردن

 • کامیار
  ۲ ۰

  فقط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدملی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم داره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینکه هرسند تازه ای که زده میشه نشه به نام دیگری زد و خرید و فروش کرد تا ده سال یعنی دلال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد کاهش میابد