کد خبر 511979

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

خانه‌های محله تهرانپارس چند؟

در گزارش پیش رو به بررسی قیمت واحدهایی که طی بهمن ماه سال جاری در محله تهرانپارس معامله شده است خواهیم پرداخت.

اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛ اگر قصد خرید واحدی در شرق تهران را دارید، تهرانپارس یکی از محله‌های معروف شرق بوده که از دسترسی مناسبی نیز برخوردار است. قیمت مسکن در این محله نیز مانند سایر محله‌ها براساس متغیرهای گوناگونی چون متراژ، سن، کوچه، خیابان، سازنده ساختمان، متریال به کاررفته در واحد، نور و... معین می‌شود. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت واحدهایی که طی بهمن ماه در محله تهرانپارس معامله شده است، خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده طی بهمن ماه (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌های درج‌ شده ندارد و این جدول فقط نمونه‌ای از خرید و فروش‌ واحدهایی است که طی بهمن ماه سال جاری در محله تهرانپارس انجام شده و به طور مطلق بیانگر میانگین قیمت مسکن در محله‌ یادشده نیست.

خانه‌های محله تهرانپارس چند

واحدهای نوساز تهران چند؟

خانه در مجیدیه تهران چند؟

یک واحد آپارتمان 68متری و 23سال ساخت در خیابان شهید محمود آهنی امینه متری 29میلیون و 373هزار تومان معامله شد؛ قیمت مسکن جهت معامله واحدی 80متری و 10سال ساخت در خیابان109 متری 34میلیون و 401هزار تومان بوده است.

یکی از واحدهای نوساز این محله خانه‌ای 150متری و نوساز در خیابان اردیبهشت بود که این واحد 38میلیون و 666هزار تومان در هر متر مربع فروخته شد. خانه‌ای 65متری و 15سال ساخت در خیابان شهید برادران داوری نیز 28میلیون و 516هزار تومان در هر متر مربع به فروش رسید.

برای خرید یک خانه 128متری و یک سال ساخت در خیابان 115 رشید 51میلیون و 562هزار تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت شد. همچنین قیمت یک دستگاه آپارتمان 50متری و 21سال ساخت در خیابان شهید شادالویی 131 یک میلیارد و 300میلیون تومان بود.

واحدی 175متری و یک سال ساخت در خیابان 152غربی متری 47میلیون تومان و یک واحد آپارتمان 61متری و 19سال ساخت در خیابان شهید برادران داوری متری 29میلیون و 315هزار تومان فروخته شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۲

  افزایش قیمت مسکن یک معضل جامعه حتما سال اینده بعنوان گرانی مصالح و سیمان و....یک یا دو برابر خواهد شد
  قیمت ها کاذب مگر با این هم زمین باید متری ۸ الی ۲۰ میلیون تومان باشد باید بگذاریم جوانان ازدواج کنند
  زندگی انها را خراب نکنیم خریداران محترم بمدت یکسال مسکن نخرید پاداش اخرت بهتر زندگی دنیایی

 • وحید
  ۰ ۰

  متری چند