کد خبر 509220

هزینه آپارتمان‎های تا ۱۰۰متر مربع در تهران

مشاوران املاک در برخی مناطق مصرفی و میانی پایتخت از افزایش حجم فایل‌های عرضه شده در بنگاه‌ها خبر می‌دهند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد؛ طی روزهای اخیر تعداد حضور متقاضیان و عرضه کنندگان با توجه به رو به پایان بودن سال، افزایش پیدا کرده است. به گفته مشاوران و فعالان بازار مسکن در میان فروشندگان، گروهی از سازندگان که نیاز به تامین منابع مالی برای آغاز پروژه‌های جدید خود دارند از جمله افرادی هستند که علاوه بر حضور مجدد در بازار، حاضر به ارائه تخفیفات جزئی و تعدیل قیمت پیشنهادی خود هستند.

علاوه بر این گروه، مالکانی که قصد جدی برای تبدیل به احسن کردن ملک خود دارند در بازار حضور پیدا کرده‌اند.

هر چند به گفته مشاوران املاک در میان فایل‌های عرضه شده همچنان برخی قیمت‌های پیشنهادی نامتعارف و نامتناسب با شرایط فعلی بازار مسکن نیز به چشم می‌خورد اما تعدادی از فایل‌ها نیز با تعدیل قیمتی به بازار عرضه شده‌اند.

Untitled-1 copy

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  قیمت مسکن در تهران همچنان بالا و گران نسبت به ساخت متری ۸ الی ۱۵ میلیون تومان مناسب است باید رسیدگی شود یک کارمند و کارگر بتواند با این همه زمین یک خانه داشته باشد حالا بچه هایشان اجاره نشین خواهدبود جای بسی تعجب همچنان ادامه گرانی مسکن و دلار و ..
  .... تا کی ادامه دار خدا وکیلی ظلم با پول ناچیزی به مستاجرین مسکن بدهید بیش از دو جمعیت زمین وجود دارد

 • کامیار
  ۰ ۰

  فقط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدمل ی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم د اره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینک ه هرسند تازه ای که زده میشه نشه به نام د یگ ری زد و خرید و فروش کرد تا ده سال یعن ی د لال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد کاهش میابد