کد خبر 500827

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت مسکن در نیرو هوایی تهران

گزارش پیش رو به بررسی جزییات معاملات واحدهایی که طی پاییز۹۹ در محله نیرو هوایی تهران انجام شده است، می‌پردازد.

اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛ محله نیرو هوایی یکی از محله‌های تهران در منطقه13 شهرداری و شرق پایتخت است. این محله طرفداران زیادی در حوزه خرید و فروش مسکن دارد و متقاضیان بسیاری تمایل به خرید مسکن در آن دارند و از لحاظ قیمت مسکن یکی از محله‌های گران قیمت در شرق تهران محسوب می‌شود.

از پاییز99 آپارتمان‌های این محله در قیمت‌های گوناگونی معامله شده است و قیمت‌های بسیار بالا و نجومی و یا پایین در این محله دیده می‌شود؛ اما غالب واحدها در محدوده قیمتی 20 تا 40میلیون تومان به فروش رفته است. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت برخی از آپارتمان‌هایی که طی پاییز سال جاری در این محله معامله شد، خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده طی پاییز 99 (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌های درج‌ شده ندارد و این جدول فقط نمونه‌ای از خرید و فروش‌های واحدهایی است که طی پاییز سال جاری در محله نیروی هوایی تهران انجام شده و به طور مطلق بیانگر میانگین نرخ مسکن در محله یادشده نیست.

یک دستگاه آپارتمان 84متری و 11سال ساخت در خیابان براری تهران متری 30میلیون تومان به فروش رسید. برای معامله واحدی 62متری و 14سال ساخت در خیابان 2.21 نیروی هوایی نیز 27میلیون و 733هزار تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت شد.

واحدی 97متری و 14سال ساخت در خیابان اول نیروهوایی متری 29میلیون و 484هزار تومان معامله شد. خانه‌ای 100متری و 5سال ساخت در همین خیابان نیز با قیمت 35میلیون و 464هزار تومان در هر متر مربع به فروش رفت.

قیمت مسکن برای خرید یک خانه 95متری و 7سال ساخت در خیابان ششیم نیروهوایی 31میلیون و 952هزار تومان در هر متر مربع بود. همچنین یک دستگاه آپارتمان 183متری و 2سال ساخت در خیابان سوم نیروهوایی متری 50میلیون و 312هزار تومان معامله شد.

واحدی 70متری و 18سال ساخت در خیابان اول این محله متری 25میلیون و 456هزار تومان، یک خانه 96متری و 14سال ساخت در خیابان آریانفر متری 27میلیون و 211هزار تومان و واحدی 152متری و 19سال ساخت در خیابان چهارم نیروهوایی متری 22میلیون و 212هزار تومان فروخته شده است.

در پایان باید گفت؛ متراژ، سن بنا، کوچه و خیابان و... از جنله عوامل مهم در تعیین قیمت مسکن به شمار می‌آید و علاوه بر این شرایط مالک و خریدار نیز در قیمت نهایی برای فروش واحد بسیار تاثیرگذار است.

مسکن نیروهوایی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی
    ۴ ۰

    فقط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدملی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم داره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینکه هرسند تازه ای که زده میشه نشه به نام دیگری زد و هرید و فروش کرد تا ده سال یعنی دلال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد کاهش میابد

  • ناشناس
    ۲ ۰

    قیمت ها کاذب است نخریدن