متقاضیان ثانویه مسکن مهر مشمول پرداخت یارانه دولتی می‌شوند؛

ماجرای پیامک یارانه دولتی برای مالکان مسکن مهر

درحالی عمران پردیس برای مالکان مسکن مهر پیامک پرداخت یارانه دولتی را ارسال کرده که نقل و انتقالات اول دیماه امسال به بعد مشمول پرداخت یارانه مذکور می‌شوند.

ماجرای پیامک یارانه دولتی برای مالکان مسکن مهر

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، طی روزهای گذشته کارگزاری شرکت عمران پردیس با ارسال پیام به مالکان مسکن مهر این شهر به آنها اعلام کرده نسبت به پرداخت 30 درصد یارانه دولتی ساخت واحد مسکونی اقدام کنند.

 بر این اساس اعلام شرکت عمران پردیس متقاضیان ثانویه از تاریخ اول دیماه 99 در فاز 5 و 9 جدید باید 28 میلیون و 507 هزار تومان، فاز 8 بالغ بر 30 میلیون و 497 هزار تومان، فاز 9 قدیم 20 میلیون و 739 هزار تومان و فاز 11،  31 میلیون و 321 هزار تومان پرداخت کنند.

این مبلغ برای فاز 3،  16 میلیون و 720 هزار تومان است. متقاضیان این فاز حدود 8 سال است که واحدهای خود را دریافت کرده و در حال پرداخت اقساط هستند.

مطابق اطلاعیه "فوری-مهم" شرکت عمران پردیس، « از تاریخ 99/10/1 متقاضیان ثانویه به بعد مکلف به پرداخت مبالغ فوق‌الاشاره می‌باشند و انجام کلیه امور ایشان اهم از نقل و انتقال، کارت قسط ریال تحویل واحد و مکاتبات مربوطه منوسط به پرداخت آورده تکمیلی می‌باشد.»

ارسال نظر

  • سلیمان نوبهار
    ۰ ۰

    من نسل جوان بریدم