اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت مسکن در تهران / محله نارمک

نارمک محله‌‍‌ای در شرق تهران است که قیمت مسکن در آن باتوجه به سن، متراژ، مواد و مصالح به کار رفته و... متغیر است. در گزارش پیش رو به بررسی جزییات معاملات یک ماه اخیر این محله خواهیم پرداخت.

اقتصاد آنلاینسیده زهرا محمودی؛ نارمک یکی از محله‌های شرق تهران است که در دو منطقه 4 و 8 شهرداری تهران قرار دارد. قیمت مسکن در این محله باتوجه به متراژ، سن بنا، مواد ساختمان، کوچه، خیابان و... متفاوت است و آپارتمان‌هایی ارزان‌تر و یا گران‌تر از متوسط قیمت مسکن در تهران در محله نارمک معامله شده است. میدان رسالت، هفت حوض، هلال احمر و... از میدان‌های مهم محله نارمک محسوب می‌شود. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت برخی از آپارتمان‌هایی که طی یک ماه اخیر در نارمک معامله شده است، خواهیم پرداخت.

برای مشاهده جدول در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

قیمت مسکن در تهران محله نارمک

یک واحد آپارتمان 137متری و 9سال ساخت در خیابان سمنگان متری 36میلیون تومان و واحدی 72متری و 17سال ساخت در خیابان جانبازان شرقی متری 24میلیون و 744هزار تومان معامله شد. یک خانه 90متری و نوساز در میدان دوم نارمک متری 40میلیون تومان به فروش رفت. همچنین قیمت مسکن برای خرید واحدی 63متری و 21سال ساخت در خیابان شهید محمد هادی 21میلیون و 893هزار تومان در هر متر مربع بوده است.

واحدی 149متری و 29سال ساخت در خیابان شهید مجتبی حسینی متری 43میلیون و 228هزار تومان فروخته شد. همچنین برای خرید واحدی 83متری در بزرگراه رسالت باید 2میلیارد و 500میلیون تومان هزینه پرداخت کرد. آپارتمانی 58متری و 19سال ساخت در میدان82 متری 28میلیون و 829هزار تومان، واحدی 155متری و نوساز در خیابان شهید ثانی متری 52میلیون و 903هزار تومان و یک خانه 137متری و نوساز در خیابان سمنگان متری 36میلیون تومان معامله شد.

لازم به ذکر است؛ قیمت‌های ذکر شده براساس معاملاتی بوده که در یک ماه اخیر انجام شده است و آپارتمان‌های گران‌تر یا ارزان‌تر در هر محله قیمت‌گذاری می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • امیر
    ۲ ۱

    بالا رفتن قیمت زمین و خانه یک اپیدمی از سوی دشمن است و باید جلوی ان شدیدا گرفته شود و همه اقشار جامعه به ان دسترسی داشته باشند در غیر اینصورت به زودی شاهد پیری جمعیت و انقراض نسل ایرانی خواهید بود چرا کسی به فکر نیست