اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

آپارتمان‌های نوساز منطقه۱۳ تهران چند؟

معامله نوسازها طی یک ماه اخیر در سطح منطقه۱۳ شهرداری تهران کاهش داشته است. گزارش پیش رو به بررسی جزییات معاملاتی که طی یک ماه اخیر در منطقه۱۳ شهرداری تهران انجام شده است، می‌پردازد.

اقتصادآنلاین – سیده زهرا محمودی؛ منطقه13، یکی از مناطق شهرداری در شرق پایتخت است که 4ناحیه دارد. دسترسی این منطقه مناسب بوده و 6ایستگاه مترو در منطقه13 واقع شده است. قیمت مسکن در منطقه13 شهرداری تهران متفاوت بوده ولی به طور کل قیمت واحدهای معامله شده در ماه اخیر به متوسط قیمت مسکن در تهران نزدیک بوده است.

طی یک ماه اخیر، معاملات مسکن در این منطقه کاهش داشته است و این کاهش تعداد معاملات در آپارتمان‌های نوساز نیز مشهود است. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت آپارتمان‌هایی که طی یک ماه اخیر در منطقه13 معامله شده است، خواهیم پرداخت.

پیروزی، نیرو هوایی، تهران نو، دروازه شمیران و... از محله‌های منطقه13 شهرداری تهران محسوب می‌شود که قیمت مسکن در هر یک از محله‌ها با توجه به متراژ، سن بنا، مواد و متریال استفاده‌شده در بنا و... متغیر است.

یکی از آپارتمان‌های نوسازی که طی یک ماه اخیر در منطقه13 شهرداری تهران معامله شده است، واحدی 90متری در دروازه شمیران بود که متری 26میلیون تومان به فروش رفت. همچنین قیمت واحدی 68متری و نوساز در محله نیروهوایی 30میلیون و 882هزار تومان در هر متر مربع بوده است.

یک خانه 55متری و نوساز در دهقان متری 14میلیون و 362هزار تومان و واحدی 104متری و نوساز در تهران نو متری 31میلیون و 730هزار تومان معامله شد.

پیروزی از محله‌های منطقه13 است. قیمت مسکن در این منطقه متغیر بوده و می‌توان واحدهایی که قیمتشان پایین‌تر از متوسط قیمت مسکن در تهران است را در این محله خریداری کرد. یک خانه 65متری و نوساز در پیروزی متری 23میلیون تومان و واحدی 105متری در صفا متری 17میلیون و 495هزار تومان معامله شد.

برای خرید واحدی 165متری و نوساز در محله نیروهوایی 7میلیارد تومان و برای خرید واحدی 100متری در پیروزی 2میلیارد و 550میلیون تومان پرداخت شده است.

index2322

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • محمد
    ۰ ۰

    والا اگ قیمت تهران این باشه ک میگید مفت مفته 😂