کد خبر 490474

متوسط قیمت مسکن در شمال تهران چند؟

براساس گزارش وزارت راه و شهرسازی، قیمت مسکن در مناطق ۱، ۲، ۳ و ۶ خارج از دامنه نوسان قیمت مسکن در سایر مناطق تهران بوده و با حذف معاملات این مناطق، متوسط قیمت هر متر مربع مسکن در تهران به ۱۹ میلیون و ۸۰۱ هزار تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، بر اساس آخرین آمار مطرح شده از سوی وزارت راه و شهرسازی در قالب آمار بازار مسکن در آبان‌ماه سال جاری، میانگین قیمت مسکن در پایتخت، معادل 27 میلیون و 827 هزار تومان محاسبه شد.

بر اساس این گزارش، منطقه 1 با متوسط قیمت مسکن 59 میلیون و 398 هزار تومان بیشترین قیمت و منطقه 18 با متوسط قیمت 11 میلیون و 900 هزار تومان کمترین قیمت را در بین مناطق پایتخت دارند.

به استناد گزارش وزارت راه و شهرسازی، قیمت مسکن در مناطق 1، 2، 3 و 6 خارج از دامنه نوسان قیمت مسکن در سایر مناطق تهران بوده و با حذف معاملات این مناطق، متوسط قیمت هر متر مربع مسکن در تهران به 19 میلیون و 801 هزار تومان می‌رسد.

لازم به تاکید است، آمار منتشر شده از سوی وزارت راه و شهرسازی از مردادماه سال جاری به دلیل دقیق تر شدن شیوه انتشار آمار متوقف شد که در آبان‌ماه باردیگر از سر گرفته شد.

Il9ZPd7oQAit

بیشتر بخوانید
ارسال نظر