کد خبر 449469

لزوم برگزاری اورژانسی جلسه ستاد ملی مسکن با حضور بخش خصوصی

دبیر کانون انبوه‌سازان مسکن کشور با بیان اینکه نمی‌توان پشت درهای بسته و بدون حضور فعالان حوزه مسکن، برای این بخش تصمیم‌گیری کرد، گفت: از رئیس جمهور درخواست داریم که جلسه ستاد ملی مسکن را زیر نظر خود و با حضور نمایندگان بخش خصوصی و کارشناسان صاحب‌نظر، به صورت فوری و اورژانسی برگزار کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، فرشید پورحاجت، اظهار کرد: صنعت مسکن با توجه به حجم مشکلاتی که بر سر آن آوار شده، به یک صنعت بیمار تبدیل شده است و اگر به این صنعت توجه نشود مشکلات از آنچه اکنون با آن مواجه هستیم فراتر نیز خواهد رفت.

وی افزود: از رئیس جمهور درخواست داریم که جلسه ستاد ملی مسکن را زیر نظر خود و با حضور نمایندگان بخش خصوصی و کارشناسان صاحب‌نظر، به صورت فوری و اورژانسی برگزار کند.

دبیر کانون انبوه‌سازان مسکن کشور گفت: این جلسه باید هرچه سریع‌تر برای حل مشکلات بخش مسکن برگزار شود تا صاحب‌نظران و فعالان این حوزه با ارائه مشکلات و راه‌کارها بتوانند اندکی حال مسکن کشور را بهبود دهند.

پورحاجت عنوان کرد: نمی‌توان پشت درهای بسته و بدون حضور فعالان حوزه مسکن، برای این بخش تصمیم‌گیری کرد و ستاد ملی مسکن باید با حضور فعالان بخش خصوصی مسکن کشور و صاحب‌نظران این حوزه برگزار شود.

وی بیان کرد: از سران سه قوه نیز درخواست داریم به صورت ویژه و فوری موانع پیش روی حوزه مسکن را رفع و به مشکلات بخش مسکن رسیدگی کنند. در صورتی که مشکلات این بخش حل شود، شرایط و تب و تابی که اکنون در این حوزه به وجود آمده است تا حدودی مطلوب خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر